Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paltalk Scene 9.4

Kategoria: Komunikatory
Producent: A.V.M.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 10.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2546

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paltalk Scene 9.4

Paltalk Scene  to program do prowadzenia rozmów głosowych z wieloma użytkownikami oraz wideokonferencji. Program umożliwia komunikacje za pomocą kamery internetowej z użytkownikami innych sieci takich jak: ICQ, AOL, Yahoo! Messenger. Użytkownicy Paltalk Scene mają dostęp do tematycznych pokoi oraz mogą tworzyć własne.

Poza rozmowami może wysyłać miedzy sobą pliki. Paltalk Scene po polsku nie jest dostępny ale każdy, kto używał wcześniej komunikatora poradzi sobie z obsługą. Oczywiście, doskonałą wiadomością jest fakt, że Paltalk Scene można pobrać za darmo. Oprócz Paltalk Scene, download podobnych aplikacji możliwy jest w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paltalk Scene 9.4

dodał: ~jajo , 10.02.2010

xxx

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie