Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paltalk Scene 9.4

Kategoria: Komunikatory
Producent: A.V.M.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 10.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2547

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paltalk Scene 9.4

Paltalk Scene  to program do prowadzenia rozmów głosowych z wieloma użytkownikami oraz wideokonferencji. Program umożliwia komunikacje za pomocą kamery internetowej z użytkownikami innych sieci takich jak: ICQ, AOL, Yahoo! Messenger. Użytkownicy Paltalk Scene mają dostęp do tematycznych pokoi oraz mogą tworzyć własne.

Poza rozmowami może wysyłać miedzy sobą pliki. Paltalk Scene po polsku nie jest dostępny ale każdy, kto używał wcześniej komunikatora poradzi sobie z obsługą. Oczywiście, doskonałą wiadomością jest fakt, że Paltalk Scene można pobrać za darmo. Oprócz Paltalk Scene, download podobnych aplikacji możliwy jest w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paltalk Scene 9.4

dodał: ~jajo , 10.02.2010

xxx

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie