Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Palringo 2.6.5

Kategoria: Komunikatory
Producent: Palringo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Data modyfikacji: 28.11.2011
Rozmiar: 1.22 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 771

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Palringo 2.6.5

Palringo to profesjonalny komunikator internetowy, który obsługuje większość liczących się na świecie sieci, dzięki czemu w jednym miejscu możemy skupić znajomych posiadających różne komunikatory. Download Palringo pozwala na połączenie się przede wszystkim z najpopularniejszymi sieciami Gadu-Gadu, MSN oraz Google Talk. Możliwa jest także współpraca Palringo z Messenger, Jabber oraz ICQ. Także posiadacze przenośnych urządzeń mogą korzystać z wielu atrakcji jakie oferuje ten multikomunikator, ponieważ Palringo działa z Windows Mobile.

Jeżeli chodzi o funkcje tego programu to sprowadzają się one do podstawowej komunikacji. Oprócz rzecz jasna wysyłania wiadomości, Palringo pozwala także na wymianę zdjęciami, filmikami a także krótkimi wiadomościami głosowymi. Zaletą tego programu jest fakt, że Palringo jest dostępny w polskiej wersji językowej, dzięki czemu może stanowić on dużą konkurencję dla najpopularniejszego w naszym kraju Gadu-Gadu. Spolszczenie Palringo stoi na bardzo wysokim poziomie, podobnie zresztą jak sam komunikator, który dzięki ograniczeniu możliwości do tych podstawowych nie obciąża zbyt bardzo pracy systemu. Warto pamiętać, że Palringo pl umożliwia również prowadzenie grupowych rozmów i konferencji. Palringo 2.6.0 jest za darmo udostępniany użytkownikom, jednak wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Użytkownik nie ma bowiem wpływu na zmianę czcionki w programie czy instalację dodatkowej skórki, poza tym taka wersja programu wyświetla reklamy które nie każdy jest w stanie znieść. Aby uzyskać dostęp wszystkich funkcji tego komunikatora, należy wykupić roczny abonament.

Palringo działa bezproblemowo pod systemami operacyjnymi Windows 7 i Vista, a także z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Komunikator można uruchomić również pod m.in. Linux i Mac OS X. Palringo to doskonały multikomunikator, który obsługuje większość popularnych na świecie sieci i pozwala skupić znajomych w jednym miejscu. Pobierz Palringo za darmo i sprawdź sam zalety tego komunikatora.  

Podobne Komunikatory

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Palringo 2.6.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie