Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ooVoo 2.2.3.24

Kategoria: Komunikatory
Producent: ooVoo LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 16,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 10778

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ooVoo 2.2.3.24

Czym jest ooVoo?
ooVoo to darmowy program umożliwiający darmowe rozmowy wideo. W jednym momencie możesz rozmawiać z trzema osobami w tak dobrej jakości jakby była to rozmowa twarzą w twarz. Zaoszczędź czas i koszty podróży i spotykaj się z bliskimi lub partnerami biznesowymi przez darmowy komunikator ooVoo.

Cechy ooVoo Standard:

- Rozmowa wideo z trzema osobami naraz.
- Rozmowy z osobami, które nie mają zainstalowanego komunikatora ooVoo – komunikator  tworzy link a klikając na niego, twój rozmówca ma możliwość rozmawiania przez przeglądarkę internetową.
- Tworzenie zaproszeń do rozmowy wideo, które możesz wstawić na swoją stronę web lub serwis społecznościowy. Osoba klikająca na zaproszenie może rozmawiać z tobą za pośrednictwem przeglądarki.
- Video Chat Room - tworzenie okna wideo konferencji na stronie internetowej lub serwisie społecznościowym. Istnieje możliwość zabezpieczenia konferencji hasłem, aby prowadzić, na przykład, rozmowy biznesowe.
- ooVoo oferuje rozmowy o wysokiej rozdzielczości.
- Nagrywanie rozmów wideo - nagraj życzenia urodzinowe z udziałem kilku osób równocześnie i spraw niepowtarzalny prezent jubilatowi.
- Oszczędź czas i wysyłaj wiadomości wideo tak jak wysyłasz e-maila.
- Unikalna możliwość dodawania efektów specjalnych.
- Rozmowy z komórkami i telefonami stacjonarnymi.
- Czat tekstowy (maksymalnie sześć osób).
- Przesyłanie plików (do 25 MB).
- Pasek narządzi ułatwiający zmianę rozmiaru okna rozmowy
- Możliwość wyszukiwania znajomych.
- Kontrola prywatności - decyduj z kim będziesz rozmawiać.

ooVoo występuje w płatnej wersji ooVoo Super::
- Rozmowa z maksymalnie sześcioma osobami.
- Jeszcze lepsza jakość.
- Tworzenie aż pięciu chatroomów.
- Dostęp do wszystkich efektów specjalnych.
- Nieograniczona długość wiadomości wideo.

ooVoo oferuje wyczerpujące tutoriale wideo na stronie oficjalnej - poznaj wszystkie możliwości komunikatora w kilka minut.

Ściągnij darmowy komunikator ooVoo Standard i odkryj niebywałe możliwości nowoczesnej komunikacji wideo. Pobierz teraz z pobierz.pl!

Podobne Komunikatory

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ooVoo 2.2.3.24

dodał: ~Jurek , 28.06.2012

Aby byl jez polski nalezy zainstalowac te wersje ustawic na jez polski,,, potem zrobic uaktualnienie wersji,,,jez polski pozostanie,,,,

dodał: ~Halina , 28.11.2010

jest -pl nakładka do oovoo

dodał: ~madzia32 , 17.06.2010

Dlaczego ooVoo nie ma jężyka polskiego ale była rok temu po polsku???? A my tu mieszkamy polak.... Powinny być ooVoo są jężyka polskiego.

dodał: ~jurekwojcik@onet.eu , 11.06.2010

miałem zaistalowany program ooVoo w jezyku polskim pond rok laptop poszedł do doktora i wrócił bez tego programu jak odzyskać go z powrotem nie pamiętam dobrze hasła pomocy

dodał: ~luiscobra , 23.01.2010

Jak mam za instalowac ooVoo nie potrafie tego zrobic,co trzeba zrobic i dzie wejsc ?????

dodał: ~tomek , 22.01.2010

Komunikator jest OK ,tylko zastanawia mnie jedno ,niby polska wersja - jezyk instalacji polski ale już program jest po angielsku nie ma polskiego jezyka do wyboru jak we wcześniejszych wersjach dlaczego !!???

dodał: ~Bogdan , 24.07.2009

oovoo

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie