Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ooVoo 2.2.3.24

Kategoria: Komunikatory
Producent: ooVoo LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 16,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 10770

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ooVoo 2.2.3.24

Czym jest ooVoo?
ooVoo to darmowy program umożliwiający darmowe rozmowy wideo. W jednym momencie możesz rozmawiać z trzema osobami w tak dobrej jakości jakby była to rozmowa twarzą w twarz. Zaoszczędź czas i koszty podróży i spotykaj się z bliskimi lub partnerami biznesowymi przez darmowy komunikator ooVoo.

Cechy ooVoo Standard:

- Rozmowa wideo z trzema osobami naraz.
- Rozmowy z osobami, które nie mają zainstalowanego komunikatora ooVoo – komunikator  tworzy link a klikając na niego, twój rozmówca ma możliwość rozmawiania przez przeglądarkę internetową.
- Tworzenie zaproszeń do rozmowy wideo, które możesz wstawić na swoją stronę web lub serwis społecznościowy. Osoba klikająca na zaproszenie może rozmawiać z tobą za pośrednictwem przeglądarki.
- Video Chat Room - tworzenie okna wideo konferencji na stronie internetowej lub serwisie społecznościowym. Istnieje możliwość zabezpieczenia konferencji hasłem, aby prowadzić, na przykład, rozmowy biznesowe.
- ooVoo oferuje rozmowy o wysokiej rozdzielczości.
- Nagrywanie rozmów wideo - nagraj życzenia urodzinowe z udziałem kilku osób równocześnie i spraw niepowtarzalny prezent jubilatowi.
- Oszczędź czas i wysyłaj wiadomości wideo tak jak wysyłasz e-maila.
- Unikalna możliwość dodawania efektów specjalnych.
- Rozmowy z komórkami i telefonami stacjonarnymi.
- Czat tekstowy (maksymalnie sześć osób).
- Przesyłanie plików (do 25 MB).
- Pasek narządzi ułatwiający zmianę rozmiaru okna rozmowy
- Możliwość wyszukiwania znajomych.
- Kontrola prywatności - decyduj z kim będziesz rozmawiać.

ooVoo występuje w płatnej wersji ooVoo Super::
- Rozmowa z maksymalnie sześcioma osobami.
- Jeszcze lepsza jakość.
- Tworzenie aż pięciu chatroomów.
- Dostęp do wszystkich efektów specjalnych.
- Nieograniczona długość wiadomości wideo.

ooVoo oferuje wyczerpujące tutoriale wideo na stronie oficjalnej - poznaj wszystkie możliwości komunikatora w kilka minut.

Ściągnij darmowy komunikator ooVoo Standard i odkryj niebywałe możliwości nowoczesnej komunikacji wideo. Pobierz teraz z pobierz.pl!

Podobne Komunikatory

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ooVoo 2.2.3.24

dodał: ~Jurek , 28.06.2012

Aby byl jez polski nalezy zainstalowac te wersje ustawic na jez polski,,, potem zrobic uaktualnienie wersji,,,jez polski pozostanie,,,,

dodał: ~Halina , 28.11.2010

jest -pl nakładka do oovoo

dodał: ~madzia32 , 17.06.2010

Dlaczego ooVoo nie ma jężyka polskiego ale była rok temu po polsku???? A my tu mieszkamy polak.... Powinny być ooVoo są jężyka polskiego.

dodał: ~jurekwojcik@onet.eu , 11.06.2010

miałem zaistalowany program ooVoo w jezyku polskim pond rok laptop poszedł do doktora i wrócił bez tego programu jak odzyskać go z powrotem nie pamiętam dobrze hasła pomocy

dodał: ~luiscobra , 23.01.2010

Jak mam za instalowac ooVoo nie potrafie tego zrobic,co trzeba zrobic i dzie wejsc ?????

dodał: ~tomek , 22.01.2010

Komunikator jest OK ,tylko zastanawia mnie jedno ,niby polska wersja - jezyk instalacji polski ale już program jest po angielsku nie ma polskiego jezyka do wyboru jak we wcześniejszych wersjach dlaczego !!???

dodał: ~Bogdan , 24.07.2009

oovoo

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie