Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ooVoo 1.7.1.50

Kategoria: Komunikatory
Producent: ooVoo LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 14.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3933

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ooVoo 1.7.1.50

ooVoo to komunikator stworzony z myślą o rozmowach audio i wideo w wysokiej jakości. Ponad to program umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, przesyłanie plików, rozmowy telefoniczne, wysyłanie wiadomości wideo (nie dłuższych niż 5 min) oraz zapisywanie rozmów wideo do plików AVI lub FLV (nie dłuższych niż 1000 min). Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość dodawania efektów specjalnych podczas rozmów wideo w czasie rzeczywistym. Program wykorzystuje \także mechanizm śledzenia twarzy.

Wymagania systemowe

Wersja 1.7 ooVoo oraz Vista, XP i Windows 2000 są kompatybilne. Aby używać ooVoo na Windows 7 potrzebna jest nowsza wersja. ooVoo na Linux nie zostało przygotowane. Jest natomiast  dostępne ooVoo na Mac – pobierz z oovoo.com. Zobacz także inne aplikacje służące do rozmawiania w sieci w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ooVoo 1.7.1.50

dodał: ~vasyuta , 05.04.2010

oovoo 2.2.4

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie