Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OnetSkype 6.2

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype Technologies S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.09.2008
Data modyfikacji: 14.02.2013
Rozmiar: 0,8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4178

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OnetSkype 6.2

OnetSkype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

OnetSkype jest efektem współpracy pomiędzy Onet.pl a firmą Skype - jest odmianą popularnego komunikatora Skype. Umożliwia prowadzenie bezpłatnych rozmów głosowych oraz video między użytkownikami programu.

Umożliwi także prowadzenie płatnych z posiadaczami telefonów stacjonarnych lub komórkowych na całym świecie dzięki technologii VoIP (usługa SkypeOut) po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Ponadto usługa SkypeIn umożliwia założenie sobie wirtualnego numeru telefonu, dzięki czemu do użytkownika Skype będzie mógł zadzwonić każdy posiadacz telefonu.
Program nie wymaga rekonfiguracji firewalla. Oferuje bardzo dobrą jakość połączeń i bezpieczne szyfrowanie 256 bitowym kluczem AES.

Podobne Komunikatory

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OnetSkype 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie