Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nowe Gadu-Gadu build 8713

Kategoria: Komunikatory
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 18.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 12188

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nowe Gadu-Gadu build 8713

Ciężko wyobrazić sobie polski Internet bez Gadu-Gadu. Program ten zyskał ogromną popularność i dla wielu stał się oknem na świat, który w prosty i przejrzysty sposób umożliwia komunikację z ludźmi za pośrednictwem Internetu.

Gadu-Gadu (GG) to darmowy komunikator internetowy, którego pierwsza wersja ukazała się w 2000r.  GG kojarzone jest przede wszystkim ze swoim logiem – charakterystycznym słoneczkiem, a także z opisami i statusami GG, w których użytkownik może opisać swoją aktualną dyspozycję czy też stan. Aby stać się członkiem społeczności Gadu-Gadu należy pobrać program i zainstalować go na komputerze. Wówczas użytkownik otrzymuje specjalny numer, który staje się przepustką do poznania możliwości tego programu. GG to komunikator  stworzony przez Polaków i w całości po polsku. Może on być dowolnie zmieniany i udoskonalany przez użytkowników dzięki licznym aplikacjom, skórkom i opisom GG,  które można pobrać m.in. z oficjalnej strony Gadu-Gadu. 

Gadu-Gadu jest bardzo prosty w obsłudze, zwłaszcza najnowsza wersja, która dodaje także dostęp do wielu nowości. Gadu-Gadu 8.0 gwarantuje m.in. możliwość słuchania radia bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, a także nową technologię rozmów głosowych. Nowe Gadu-Gadu po licznych apelach wydłużyło również liczbę znaków dostępnych w opisie, a także dodało dwa nowe statusy - PoGGadaj ze mną oraz Nie przeszkadzać. Najnowsza wersja Gadu-Gadu umożliwia także dodawanie opisów graficznych, a wtyczka do przeglądarek Internet Explorer i Firefox automatycznie sprawdza dostępność aktualnej wersji programu. Wielu użytkowników ucieszy również możliwość oglądania klipów YouTube w oknie rozmowy oraz automatyczne sprawdzanie pisowni podczas pisania.

Oczywiście Gadu-Gadu to nie tylko program do tekstowych pogawędek. Dzięki Gadu-Gadu 8.0 można odbywać rozmowy telefoniczne, również z użyciem kamery internetowej, a także wysyłać smsy czy też słuchać radia. Wystarczy pobrać GG by za pomocą małego programu przekształcić komputer osobisty w mini centrum komunikacji, nauki i rozrywki.

Ciekawostką jest także darmowa internetowa wersja tego komunikatora – WebGadu, która jest dostępna z poziomu strony internetowej i nie wymaga instalacji na komputerze. Wystarczy tylko się zalogować, podając własny numer GG i już ma się dostęp do wszystkich swoich kontaktów GG.   Inna wersja – Mobilne Gadu-Gadu umożliwia korzystanie z komunikatora GG za pomocą telefonów komórkowych z obsługą Java MIDP 2.0, Symbian S60 (wszystkie wersje), Symbian UIQ3, iPhone, Android, Windows Mobile (PDA i Smartphone).

Pobierz w najnowszej wersji GG z naszego działu download
Najnowsza wersja do pobrania zawsze pod tym linkiem: Gadu Gadu.

Podobne Komunikatory

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nowe Gadu-Gadu build 8713

dodał: ~konrad , 16.02.2010

długo to ma się ściągać ?

dodał: ~cyśka1221 , 24.01.2010

ej a jak to pobiorę na pulpit.. \nto jak mam potem zgrać na koma ?\nodp prosze. ! ;*

dodał: ~madziorex , 01.01.2010

jak to sie sciaga?

dodał: ~jolcyk , 19.07.2009

gg jest zajefajne

dodał: ~komentarz , 15.07.2009

jest ok

dodał: ~radek , 23.06.2009

spoko gg

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie