Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Muvio 4.0

Kategoria: Komunikatory
Producent: Bartosz Ciastoń
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 432

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Muvio 4.0

Muvio jest multikomunikatorem charakteryzujący się estetycznym i atrakcyjnym graficznym interfejsem użytkownika.

Przetłumaczony został na trzy języki: polski, czeski oraz angielski. Aplikacja umożliwia wymianę informacji w popularnych sieciach takich jak: Gadu-Gadu, Jabber, ICQ.


Najważniejsze funkcje:


- obsługa avatarów
- czaty
- zakładki w nowym oknie
- emotikony
- gry online
- dzięki wtyczkom daje dostęp do najnowszych informacji z portalu Interia.pl oraz nowych materiałów video z serwisu YouTube.com

Podobne Komunikatory

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Muvio 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie