Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Multikontakt 1.0

Kategoria: Komunikatory
Producent: easyCALL
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 579

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Multikontakt 1.0

Program stworzony przez firmę easyCALL - program oferuje rozmowy tekstowe, głosowe i wideo.

Komunikuje się z innymi sieciami (Gadu-Gadu, Tlen, ICQ, jabber, GoogleTalk, Spik, Skype). Producent zintegrował do z usługa VoIP dzięki czemu może rozmawiać z użytkownikami telefoni stacjonarnej i komórkoej po atrakcyjnych cenach, możemy zamówić również własny numer telefonu w 12 strefa numeracyjnych do przyjmowania rozmów. Program nie zawiera reklam.

Podobne Komunikatory

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Multikontakt 1.0

dodał: ~iss , 02.02.2010

lupie

dodał: ~pawlo , 22.05.2009

uzasadnij swoją wypowiedz KIS292

dodał: KIS292 , 17.04.2009

to jest jebniete

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie