Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MSN Messenger 7.0.0820 PL

Kategoria: Komunikatory
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 10.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 27380

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MSN Messenger 7.0.0820 PL

MSN Messenger to darmowy komunikator internetowy. Aplkacja jest produktem Microsoftu, który poza pisaniem wiadomości tekstowych daje możliwość rozmów głosowych i wideo oraz potrafi wysyłać wiadomości na pager i telefon komórkowy. MSN Messenger pełna, nowa wersja ma wygląd zbliżony do odtwarzacza Windows Media Player 10, daje możliwość ustawiania statusów w tym nazw tytułów prosto z odtwarzacza WMP. Firma Microsoft zadbała aby MSN Messenger był dostępny po polsku. Przetestuj możliwości MSN Messenger -  pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

MSN Messenger, najnowsza wersja, umożliwia przeprowadzanie rozmów ze znajomymi, rodziną czy współpracownikami w trybie online w sposób tekstowy lub głosowy, przy użyciu telefonu komórkowego lub konferencji wideo w czasie rzeczywistym. Swoje wypowiedzi można wzbogacić obrazkami i dźwiękami dodawanymi dynamicznie lub błyskawicznie udostępnianymi fotografiami, plikami czy wynikami wyszukiwania. Osoby posiadające system operacyjny Windows XP mogą również korzystać z dynamicznego tła i wysyłać klipy głosowe. MSN Messenger do pobrania już teraz.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne obsługiwane MSN Messenger: Windows XP, Windows 2000, Windows 98,  Windows 98 Second Edition oraz Windows ME. MSN Messenger z Vista i Windows 7 nie jest kompatybilny ponieważ komunikator jest obecnie oferowany jako Windows Live Messenger, który można pobrać w dziale komunikatory. Nie zostały przygotowane edycje MSN Messenger na Linux oraz MSN Messenger Mac OSX. Przetestuj MSN Messenger za darmo.

Licencja
Licencja, na jakiej można obrać MSN Messenger to freeware – bez żadnych opłat i ograniczeń. MSN Messenger nie jest trial a opłaty jakich mogą się spodziewać użytkownicy wynikają z połączeń z numerami telefonów komórkowych. Niemniej jednak program MSN Messenger ściągniesz za free. Rozmawiaj przez MSN Messenger online i nie płac ani grosza za rozmowy między dwoma komputerami.

Pobierz MSN Messenger w wersji pl. Do programu MSN Messenger osobne spolszczenie nie jest potrzebne. Szukasz najnowszej wersji MSN Messenger? Windows Live Messenger do pobrania z działu Komunikatory. Oprócz Windows Live Messenger i MSN Messenger download innych komunikatorów internetowych dostępnych za free.

Podobne Komunikatory

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MSN Messenger 7.0.0820 PL

dodał: ~NATALIA , 28.06.2010

hej ale to chyba nie takie ladwe\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie