Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miranda IM 0.7.19

Kategoria: Komunikatory
Producent: Miranda IM
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 327

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Miranda IM 0.7.19

­Miranda to wieloprotokołowy komunikator, który nie ma własnej sieci, ale dzięki wtyczką umożliwia komunikacje z wszystkim popularnymi komunikatorami.

Dzięki niemu możemy prowadzić rozmowy z takimi sieciami jak: Gadu-Gadu, Tlen.pl, Skype, ICQ, Jabber­, Yahoo! Messenger, MSN, IRC oraz AOL Instant Messenger. Dzięki dodatkom możemy wzbogacić go o czytnik kanałów RSS, program do wysyłki SMS-ów, informacje o pogodzie dla wybranego miasta, czytnik poczty. Jednak największą zaletą jest brak reklam, więc jeśli kogoś denerwują banery podczas prowadzenia rozmów powinien zaopatrzyć się w ten program. Zobacz najnowszą wersje komunikatora tutaj: ­Miranda IM

­

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Miranda IM 0.7.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie