Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miranda IM 0.7.12

Kategoria: Komunikatory
Producent: Miranda IM Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 1,47 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 645

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Miranda IM 0.7.12

Bezpłatny, błyskawiczny, dopasowujący się komunikator internetowy. Dużą zaletą jest opcja komunikacji z innymi programami o tym charakterze  np. Gadu- Gadu, ICQ, MSN, Yahoo, Tlen.

Komunikator współpracuje z  protokołem IRC. Na oficjalnej stronie można znaleźć ok 230 wtyczek, które pozwalają rozbudowywać komunikator o dodatkowe opcje. Dzięki dostępnym skórką użytkownik jest wstanie dowolnie kreować wygląd swojego komunikatora.

Podobne Komunikatory

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Miranda IM 0.7.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie