Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LIVECHAT Communicator 5.5.0.5

Kategoria: Komunikatory
Producent: LIVECHAT Software S.A.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 7.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 269

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis LIVECHAT Communicator 5.5.0.5

LIVECHAT Communicator to multikomunikator biznesowy wykorzystywany do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy.

Dzięki zastosowaniu technologi kodowania SSL jest bezpieczny w użytkownaiu. Program umożliwia przeprowadzanie konferencji, wysyłanie plików i dokumentów oraz zdalne udostępnianie pulpitów. Wszystkie kontakty, rozmowy, mogą być udostępniane w jednej centralnej bazie. Dzięki wtyczką istniej możliwość komunikacji z innymi sieciami Gadu-Gadu, ICQ, MSN.

Podobne Komunikatory

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LIVECHAT Communicator 5.5.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie