Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Konnekt 0.6.22.137

Kategoria: Komunikatory
Producent: Konnekt
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.07.2008
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1274

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Konnekt 0.6.22.137

Konnekt 0.6.22.137 to multi komunikator internetowy a więc komunikator współpracujący z wieloma protokołami, w tym  Jabber, GaduGadu, Tlen, WPK, LAN, AQQ, ICQ, AIM i Yahoo. Możliwość rozbudowanej konfiguracji i liczne dodatkowe wtyczki sprawiają, że Konnekt można za darmo dostosować do swoich potrzeb. Program może stać się rozbudowanym centrum komunikacyjnym lub mini aplikacją do wysyłania wiadomości SMS. Komunikator Konnekt działa po polsku. Jeśli szukasz wieloprotokołowego komunikatora z prawdziwego zdarzenia wypróbuj bez wahania Konnekt. Pobierz Konnekt za free klikając zielony przycisk pod tekstem.

Konnekt to komunikator o sporych możliwościach. Za jego pośrednictwem można nie tylko rozmawiać ale także przesyłać pliki i obrazki, w tym zrzuty ekranu czy używać tablicę do wspólnego rysowania. Za przetestowanie Konnekt przemawiają liczne wtyczki. Jest wśród nich np. automatyczna sekretarka czy skórki. Nie zapomniano o wyglądzie programu -  Konnekt posiada przyjemny i konfigurowalny interfejs (dokowanie do brzegów, autoukrywanie, półprzezroczystości, powiadamiania o nowych wiadomościach, przesuwanie toolbarów itp.). Gotowy wypróbować możliwości Konnekt? Download jest darmowy – pobierz już teraz.

Konnekt w pełni obsługuje sieci komunikatora GaduGadu, w tym konferencje, przesyłanie plików i emotikony. Konnekt, pełna wersja, posiada w pełni rozszerzalną architekturę programu, razem z udostępnionym zestawem SDK czyli Software Development Kit, dla programistów chcących napisać wtyczkę. Dodatkowo Konnekt oferuje: edycję listy kontaktów, dźwięki, archiwum rozmów, profile użytkowników, szyfrowanie, status pobierany z tytułu słuchanego MP3 i wiele innych. Chcesz więcej? Oto kolejne możliwości Konnekt: Rozmowy w obrębie sieci LAN, przesyłanie plików w sieci GG i LAN, emotikony i style okna rozmowy oparte o CSS, export/import ustawień i kontaktów do/z XML, sterowanie muzyką z okna rozmowy, ustawianie statusu wszystkich sieci a jednym zamachem. Każdy może napisać skrypt do programu definiujący jego działanie. Pobierz Konnekt z menu pl.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z Konnekt: XP, 98, ME i 2000. Nie ma oficjalnych informacji dotyczących kompatybilności Konnekt z Vista i Windows 7. Nie stworzono również specjalnych edycji Konnekt na Linux i Mac OS X.

Ściągnij Konnekt za free. Oprócz Konnekt, każdy darmowy komunikator, jakiego możesz szukać znajdziesz w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Konnekt 0.6.22.137Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie