Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Karaluch 1.2++

Kategoria: Komunikatory
Producent: PieterSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 579 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 547

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Karaluch 1.2++

Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

Jest on pozbawioną reklam i dodatków alternatywą dla standardowego klienta Gadu-Gadu, wyposażoną w podstawowe funkcje:

    - rozmowy tekstowe z innymi użytkownikami GG
    - import i eksport listy kontaktów z serwera
    - wbudowany zestaw 45 emotikonek
    - archiwum rozmów w postaci pliku HTML
    - korzystanie z kilku kont użytkowników na jednym komputerze

Jako najważniejszy atut Karalucha należy wskazać "kosmiczną" szatę graficzną, różniącą się znacznie zarówno od oryginalnego klienta Gadu-Gadu, jak i ogólnie aplikacji na platformie Windows. Kolorystyka programu może być ustawiana dowolnie, w zależności od upodobań użytkownika. Program wymaga także znacznie mniej pamięci niż standardowy GG, zamiast ponad 20 MB "zżera" jej zaledwie około 4 MB.

Podobne Komunikatory

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Karaluch 1.2++Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie