Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jabbin 1.0

Kategoria: Komunikatory
Producent: Jabbin
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 543

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Jabbin 1.0

Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

Jabbin jest freeware, a więc każdy może skorzystać z jego funkcji za darmo. Warto jednak pamiętać, że nie istnieje wersja Jabbin pl i polscy użytkownicy są skazani na wersję anglojęzyczną. Download Jabbin pozwala ponadto na dostęp do kilku kont jednocześnie, a także przeglądanie usług Jabbera. Zobacz także inne ciekawe aplikacje związane z komunikowaniem się w sieci za free w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Jabbin 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie