Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iDesk 0.4.0.23280

Kategoria: Komunikatory
Producent: INTERIA.PL S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 517

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iDesk 0.4.0.23280

iDesk to doskonałe narzędzie i komunikator internetowy, specjalnie przystosowany do pracy z portalem Interia, który pozwala na korzystanie z jego wielu usług bez potrzeby ciągłego odwiedzania serwisu. iDesk jest pl i charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z jego opcjami.

iDesk jest za free i umożliwia odbieranie poczty, wysyłanie SMS, a także tłumaczenie słówek. Jednak najważniejszą opcją, którą oferuje download iDesk jest możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami popularnych komunikatorów, takich jak Gadu-Gadu czy Tlen. Program podobnie jak inne komunikatory pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, prowadzenie rozmów audio-wideo, a także wysyłanie plików. Zobacz także inne narzędzia do komunikowania się w dziale Komunikacja.

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iDesk 0.4.0.23280Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie