Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iDesk 0.4.0.23280

Kategoria: Komunikatory
Producent: INTERIA.PL S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 6.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 517

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis iDesk 0.4.0.23280

iDesk to doskonałe narzędzie i komunikator internetowy, specjalnie przystosowany do pracy z portalem Interia, który pozwala na korzystanie z jego wielu usług bez potrzeby ciągłego odwiedzania serwisu. iDesk jest pl i charakteryzuje się bardzo przejrzystym interfejsem, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z zapoznaniem się z jego opcjami.

iDesk jest za free i umożliwia odbieranie poczty, wysyłanie SMS, a także tłumaczenie słówek. Jednak najważniejszą opcją, którą oferuje download iDesk jest możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami popularnych komunikatorów, takich jak Gadu-Gadu czy Tlen. Program podobnie jak inne komunikatory pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, prowadzenie rozmów audio-wideo, a także wysyłanie plików. Zobacz także inne narzędzia do komunikowania się w dziale Komunikacja.

Podobne Komunikatory

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iDesk 0.4.0.23280Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie