Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ICQ 8

Kategoria: Komunikatory
Producent: ICQ Inc.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Data modyfikacji: 12.02.2013
Rozmiar: 31 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 454

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis ICQ 8

ICQ 8 jest najpopularniejszym komunikatorem internetowym na świecie,   korzysta z niego ponad 100 milionów użytkowników. ICQ 8 jest po polsku dzięki czemu również internauci w naszym kraju mogą cieszyć się z jego funkcji, a tych jest cała masa i ciągle dodawane są nowe.

Komunikator ICQ 8 pozwala między innymi na wysyłanie pojedynczych wiadomości tekstowych, czat, wysyłanie smsów, a także prowadzenie rozmów audio i wideokonferencji. ICQ 8 jest dostępny zupełnie za darmo, poniżej jest dostępna wersja do pobrania. Pobierz ICQ 8 i sprawdź jak prezentuje się najbardziej popularny komunikator internetowy na świecie. Zapraszamy również do podzielenia się opinią i uwagami na temat tego popularnego narzędzia.

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ICQ 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie