Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ICQ 8

Kategoria: Komunikatory
Producent: ICQ Inc.
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Data modyfikacji: 12.02.2013
Rozmiar: 31 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 455

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis ICQ 8

ICQ 8 jest najpopularniejszym komunikatorem internetowym na świecie,   korzysta z niego ponad 100 milionów użytkowników. ICQ 8 jest po polsku dzięki czemu również internauci w naszym kraju mogą cieszyć się z jego funkcji, a tych jest cała masa i ciągle dodawane są nowe.

Komunikator ICQ 8 pozwala między innymi na wysyłanie pojedynczych wiadomości tekstowych, czat, wysyłanie smsów, a także prowadzenie rozmów audio i wideokonferencji. ICQ 8 jest dostępny zupełnie za darmo, poniżej jest dostępna wersja do pobrania. Pobierz ICQ 8 i sprawdź jak prezentuje się najbardziej popularny komunikator internetowy na świecie. Zapraszamy również do podzielenia się opinią i uwagami na temat tego popularnego narzędzia.

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ICQ 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie