Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ICQ 7

Kategoria: Komunikatory
Producent: ICQ Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12.05.2010
Rozmiar: 11.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 623

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis ICQ 7

ICQ 7 to najpopularniejszy i najstarszy multiplatformowy komunikator internetowy, który zrzesza ponad 100 milionów użytkowników z całego świata. Pierwsza edycja tego komunikatora ukazała się w 1996 roku i od tego czasu program ten niezmiennie króluje w tej kategorii. Najnowszy ICQ 7 to kolejna edycja tego wspaniałego komunikatora, która wprowadza masę udoskonaleń, wpływających na działanie programu. Komunikator ICQ 7 pozwala przede wszystkim na łączność z serwisami społecznościowymi, dzięki czemu ciągle jesteśmy na bieżąco informowani o wszelkich zmianach i aktualizacjach. Atutem tego komunikatora jest również różnorodność systemów, na których on działa i tak oprócz ICQ 7 na XP, Vista, możliwe jest również uruchomienie ICQ 7 na Windows 7. Twórcy nie zapomnieli także o innych systemach operacyjnych, dzięki czemu można uruchomić ICQ 7 na Linux, Mac i wielu innych. Oczywiście ICQ 7 jest freeware, a zarabianie jego twórcom umożliwiają wyświetlane reklamy, które są jedną z nielicznych wad tej aplikacji. ICQ 7 za darmo to doskonała alternatywa dla Gadu-Gadu. Pobierz ICQ 7 i sprawdź jak działa najnowsza wersja najpopularniejszego komunikatora internetowego na świecie.

Jeżeli chodzi o funkcje jakie oferuje swoim użytkownikom ICQ 7 to jest ich cała masa, a do najważniejszych należą możliwość komunikacji z użytkownikami z całego świata, zarówno dzięki pojedynczym wiadomościom tekstowym, czacie, sms’om, wideokonferencji, a także przy użyciu odpowiedniej wtyczki pozwalającej na rozmowy głosowe. Ponadto ICQ 7 za free pozwala na utworzenie własnej skrzynki pocztowej, a także na najlepszą ochronę antyspamową. Program może być dowolnie edytowany i dostosowany do upodobań użytkowników, a pozawala na to bogaty download gadżetów do ICQ 7. Do najważniejszych dodatków do ICQ należą skórki  i emoty, a także wtyczki rozszerzające możliwości tej aplikacji. Komunikator pozwala także na granie w proste gierki online, oraz wysyłanie wirtualnych pocztówek. Oczywiście ICQ 7 jest po polsku, dzięki czemu stanowi on doskonałą alternatywę dla Gadu-Gadu. Dodatkowe spolszczenie do ICQ 7 jest zbędne. Wystarczy pobrać ICQ 7 pl i już można dołączyć do rzeszy użytkowników tego komunikatora. Oczywiście OCQ 7 jest do pobrania z pobierz, do czego gorąco zachęcamy.

Podobne Komunikatory

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ICQ 7

dodał: ~fajna , 11.04.2013

bardzo fajna gra polecam !!!!!!!\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie