Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ICQ 8.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: ICQ Inc
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28.05.2013
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 110

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis ICQ 8.1

ICQ to najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Jego niezwykle intuicyjny i przede wszystkim przyjazny dla użytkownika interfejs doceniły już miliony. ICQ pozwoli na komunikowanie się z przyjaciółmi i da możliwość ich wyszukiwania.

Warto wiedzieć, że w sieci można znaleźć wiele rozszerzeń, które w znacznym stopniu zwiększają funkcjonalność programu. Ponadto jest on dostępny nie tylko dla posiadaczy komputerów z systemem Windows, ale także dla tych, którzy korzystają z Linux'a PocketPC czy chociażby PalmOS.

ICQ jest programem darmowym typu adware - w trakcie jego użytkowania na ekranie od czasu do czasu wyświetlane są reklamy. Nie jest to jednak nadto uciążliwe.

Podobne Komunikatory

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ICQ 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie