Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ICQ 8.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: ICQ Inc
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28.05.2013
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 109

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis ICQ 8.1

ICQ to najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Jego niezwykle intuicyjny i przede wszystkim przyjazny dla użytkownika interfejs doceniły już miliony. ICQ pozwoli na komunikowanie się z przyjaciółmi i da możliwość ich wyszukiwania.

Warto wiedzieć, że w sieci można znaleźć wiele rozszerzeń, które w znacznym stopniu zwiększają funkcjonalność programu. Ponadto jest on dostępny nie tylko dla posiadaczy komputerów z systemem Windows, ale także dla tych, którzy korzystają z Linux'a PocketPC czy chociażby PalmOS.

ICQ jest programem darmowym typu adware - w trakcie jego użytkowania na ekranie od czasu do czasu wyświetlane są reklamy. Nie jest to jednak nadto uciążliwe.

Podobne Komunikatory

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ICQ 8.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie