Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Talk 1.0.0.105

Kategoria: Komunikatory
Producent: Google Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 3977

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Talk 1.0.0.105

Wydany po polsku Google Talk to komunikator internetowy, dzięki któremu możesz być non-stop w kontakcie  z przyjaciółmi.  Nie potrzeba Ci żadnego pliku instalacyjnego Google Talk do pobrania – wystarczy tylko mieć konto gmail i już możesz się do niego zalogować z dowolnego komputera na świecie. Spróbuj, a przekonasz się, że to świetne narzędzie do komunikacji.

Oczywiście używasz Google Talk za darmo. Ma on te same funkcje, co i inne tego typu aplikacje, a więc historię rozmów, możliwość przesyłania i wklejania multimediów (zdjęcia, filmiki) oraz pokaz slajdów z Google Video i albumów Picasa czy Flickr. Darmowy Google Talk pozwala także na czat grupowy. Co więcej, jeśli ktoś posłał Ci e-mail jest w sieci, możesz odpowiedzieć mu za pomocą tego właśnie czatu.

Jako że nie jest Ci potrzebny download Google Talk, spróbuj od razu, jak działa ten produkt Google. Bez problemu uruchomisz go na każdym systemie operacyjnym. Możesz więc używać Google Talk na Windows 7, bez problemów porozmawiasz z przyjaciółmi z pomocą Google Talk mając Vista. Nie będzie też kłopotów z używaniem Google Talk na XP. Jeśli chodzi o wersję Google Talk na Linux czy też wydanie Google Talk pod Mac – nie są one potrzebne, bowiem cała aplikacja znajduje się na serwerach Google, więc możesz ich używać także na tych systemach operacyjnych.

Oczywiście Google Talk to pełna wersja, która cały czas jest aktualizowana. Każda nowa poprawka czy też ulepszenie nie wymagają pobierania plików. Darmowy Google Talk jest aktualizowany na serwerze i nie musisz się tym kłopotać. Google Talk to tez poczta elektroniczna – możesz przeglądać tu treści maili.

Inną ciekawą funkcją dostępnego za free Google Talk jest możliwość dodawania komunikatora do własnej strony internetowej. To prosta operacja – wymaga tylko przeklejenia fragmentu kodu. Po tym prostym zabiegu będziesz mieć Google Talk pl na swojej stronie. Nadto możesz go dodać do swojej strony głównej Google, co znacznie ułatwi komunikację.
Nie czekaj więc, tylko wypróbuj Google Talk freeware. Od razu zobaczysz, jak szybko i prosto można komunikować się z ludźmi. Jeśli masz konto gmail, możesz zrobić to od razu. Jeśli nie – możesz założyć je za darmo.

Podobne Komunikatory

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Talk 1.0.0.105

dodał: ~misiekf , 08.07.2009

to jest wersja 104, nie 105

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie