Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG Tools 3 Beta

Kategoria: Komunikatory
Producent: Krzysztof Mortka online
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 415

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GG Tools 3 Beta

GG Tools (znany dawniej jako Gadu Gadu Password Recovery) to program, który przyda się każdemu użytkownikowi komunikatora Gadu-Gadu. Najnowszy GG Tools 3 potrafi odzyskać hasło do serwera lub profilu Gadu-Gadu. Dodatkowo, GG Tools 3 za darmo odzyska dane Ery Omnix, dane używanego serwera proxy, oraz rozmowy, wiadomości i SMS-y usunięte z archiwum komunikatora. Program GG Tools 3 jest darmowy – pobierz i sprawdź możliwości. Pobierz najnowsze Gadu Gadu i dodatek w dziale komunikatory. Program GG Tools 3 posiada funkcję „Kreator kopii zapasowej”. Jest to opcja, która pozwala w szybki i łatwy sposób tworzyć kopie zapasowe profilu użytkownika. Możesz szybko przywrócić aplikację do pożądanego stanu w przypadku awarii, chęci powrotu do wcześniejszych ustawień lub po ponownej instalacji systemu operacyjnego. GG Tools 3 umożliwia za free tworzenie opisów pionowych do Gadu Gadu, ale również do innych komunikatorów. GG Tools 3 do pobrania już teraz.

GG Tools 3 na dodatek pozwala monitorować stan serwerów Gadu-Gadu oraz zmienić serwer Gadu-Gadu w sytuacji, jeśli, ten, który jest właśnie używany zostaje wyłączony lub ma awarię. Dostępna tu GG Tools 3 to pełna wersja, dostępna bez żadnych ograniczeń. Aplikacja współpracuje z Nowym Gadu-Gadu oraz Gadu-Gadu 10. GG Tools 3 posiada menu pl.

GG Tools 3 jest wersją Beta programu, co oznacza, że mogą w niej nadal występować usterki. Wersja Beta jest przede wszystkim przeznaczona do celów testowych. Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju projektu, zgłoś błędy i uwagi autorowi na mortka.pl. Potrzebujesz nowe GG i dodatek Skórki? Pobierz je z działu komunikatory.

Licencja
Jeśli chcesz zainstalować GG Tools 3, masz free download, beż żadnych opłat i ograniczeń, ponieważ jest to program rozpowszechniany na licencji freeware.

Wymagania systemowe
Gotowy by pobrać GG Tools 3? Download  i instalacja możliwe są na następujących systemach Windows: Vista, NT, 2000, XP, 2003, 95, 98, Me.

Wypróbuj GG Tools 3 – pobierz za darmo. Pobierz najnowsze wersje GG i dodatki z działu Komunikatory.


Podobne Komunikatory

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GG Tools 3 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie