Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG Tools 2.6.3

Kategoria: Komunikatory
Producent: Krzysztof Mortka
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 985 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6538

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GG Tools 2.6.3

GG Tools to narzędzie znane w przeszłości pod nazwą Gadu-Gadu Password Recovery, które pozwala na odzyskanie utraconych haseł, wiadomości z archiwum, a także zawartości wysłanych smsów. GG Tool jest przystosowane do nowego GG i powinno stanowić obowiązkową pozycją dla użytkowników korzystających z Gadu-Gadu.

Program pozwala także na wykonanie kopii zapasowej wskazanego profilu, do której możemy uzyskać dostęp w każdym momencie. Instrukcja działania GG Tools jest bardzo prosta i wyjaśniona w profesjonalnej Pomocy. GG Tools jest pl, dzięki czemu każdy szybko odnajdzie się w funkcjach tej aplikacji. Oczywiście korzystanie z opcji GG Tools jest za free, wystarczy tylko pobrać i zainstalować program. Download GG Tools znajdziesz na pobierz. Zobacz także inne aplikacje w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GG Tools 2.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie