Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG Tools 2.6.3

Kategoria: Komunikatory
Producent: Krzysztof Mortka
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 985 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 6530

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GG Tools 2.6.3

GG Tools to narzędzie znane w przeszłości pod nazwą Gadu-Gadu Password Recovery, które pozwala na odzyskanie utraconych haseł, wiadomości z archiwum, a także zawartości wysłanych smsów. GG Tool jest przystosowane do nowego GG i powinno stanowić obowiązkową pozycją dla użytkowników korzystających z Gadu-Gadu.

Program pozwala także na wykonanie kopii zapasowej wskazanego profilu, do której możemy uzyskać dostęp w każdym momencie. Instrukcja działania GG Tools jest bardzo prosta i wyjaśniona w profesjonalnej Pomocy. GG Tools jest pl, dzięki czemu każdy szybko odnajdzie się w funkcjach tej aplikacji. Oczywiście korzystanie z opcji GG Tools jest za free, wystarczy tylko pobrać i zainstalować program. Download GG Tools znajdziesz na pobierz. Zobacz także inne aplikacje w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GG Tools 2.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie