Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG Lite 0.4.0.124

Kategoria: Komunikatory
Producent: Krystian Kołodziej
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 643 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5735

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GG Lite 0.4.0.124

GG Lite to prosty i funkcjonalny komunikator internetowy, który stanowi bardzo dobrą alternatywę dla coraz bardziej przebajerowanego Gadu-Gadu. Pełna wersja GG Lite pozwala na łączenie się z siecią Gadu-Gadu oraz Tlen, rezygnując przy tym z większości zbędnych opcji dostępnych w tych komunikatorach internetowych.

Tak więc w GG Lite do pobrania z naszej strony nie znajdziemy radia, wideokonferencji, masy utrudniających pracę reklam, ale wyłącznie opcje pozwalające na klasyczne komunikowanie się z innymi użytkownikami. Dzięki temu GG Lite na XP i Vista działa bardzo szybko i nie obciąża zasobów systemowych. Nie ma też żadnych problemów z uruchomieniem GG Lite pod Windows 7, gdzie program spisuje się wyśmienicie. Brak natomiast wersji GG Lite pod Linux i Mac. Ciekawostką jest fakt, że GG Lite w full wersji nie pozostawia śladów w rejestrze, dzięki czemu można z niego korzystać z przenośnych nośników danych, takich jak pendrive. Program jest ciągle aktualizowany, a jego nowe wersje zyskują coraz bardziej przychylne oceny i opinie o GG Lite.

Najnowsza wersja GG Lite po polsku poprawia m.in. opcje dodawania i usuwania tego samego kontaktu, a także rozmieszczanie kontrolek gdy pasek zadań jest na górze ekranu. Poprzednie poprawki pozwoliły również wyeliminować m.in. problemy z odbieraniem wiadomości od użytkowników Gadu-Gadu, posiadających inne wersje językowe, a także pozwoliły na udoskonalenie działania Archiwum. GG Lite jest zupełnie za darmo udostępniany użytkownikom i to w dwóch wersjach językowych, a mianowicie po polsku i angielsku. Dzięki temu nie trzeba marnować czasu na download spolszczenie do GG Lite. Chociaż aplikacja ta została pozbawiona zaawansowanych opcji, to i tak możliwy jest download do GG Lite masy dodatków, wpływających na wygląd programu. Można więc pobrać do GG Lite skiny / skórki, a także wtyczki. Rzecz jasna GG Lite posiada emoty, bez których ciężko wyobrazić sobie współczesne komunikatory. Demo GG Lite nie istnieje, gdyż program jest opatrzony licencją freeware, dlatego zapraszamy do pobrania pełnej wersji GG Lite Portable na pobierz.

Podobne Komunikatory

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GG Lite 0.4.0.124

dodał: ~PaMeLa , 23.07.2009

dlaczego gdy chce załozyc nowy numer gg to wyskakuje jakis bład :((co zrobic zeby mozna bylo załozyc numer gg:((????

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie