Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gajim 0.14.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Gajim.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 11.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 575

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Gajim 0.14.1

Gajim to komunikator internetowy oparty o sieć Jabber,  który umożliwia wysyłanie wiadomości do użytkowników innych sieci, takich jak Gadu-Gadu, Tlen czy ICQ. Program jest bardzo rozbudowany i pozwala na tworzenie wielu kont, obsługę emotionek i awatarów.

Dzięki specjalnemu protokołowi możliwe jest też wysyłanie z Gajim na GG plików i obrazów. Specjalna funkcja Gtalk w Gajim umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, a także prowadzenie konferencji. Odpowiednie wtyczki pozwalają również na współpracę Gajim z gmail. Jeśli więc szukasz konkurencji dla Gadu-Gadu to download Gajim jest właśnie dla Ciebie. Zobacz także inne programy do komunikacji w sieci w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gajim 0.14.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie