Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gajim 0.14.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Gajim.org
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 11.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 574

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Gajim 0.14.1

Gajim to komunikator internetowy oparty o sieć Jabber,  który umożliwia wysyłanie wiadomości do użytkowników innych sieci, takich jak Gadu-Gadu, Tlen czy ICQ. Program jest bardzo rozbudowany i pozwala na tworzenie wielu kont, obsługę emotionek i awatarów.

Dzięki specjalnemu protokołowi możliwe jest też wysyłanie z Gajim na GG plików i obrazów. Specjalna funkcja Gtalk w Gajim umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, a także prowadzenie konferencji. Odpowiednie wtyczki pozwalają również na współpracę Gajim z gmail. Jeśli więc szukasz konkurencji dla Gadu-Gadu to download Gajim jest właśnie dla Ciebie. Zobacz także inne programy do komunikacji w sieci w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gajim 0.14.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie