Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gadu-reader 1.0

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Komunikatory
Producent: Marcin Dutkiewicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gadu-reader 1.0

Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w  Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu. 

Pełna wersja Gadu-Reader 1.0 to niewielki plik, który po uruchomieniu wyświetla bardzo prosty i wyrazisty skaner, przeszukujący dyski w poszukiwaniu utraconych haseł. Gadu-Reader 1.0 na GG powstało kilka lat temu i od tego czasu program nie jest rozwijany. Twórcą Gadu-Reader 1.0 pl jest Marcin Dutkiewicz, znany użytkownikom również z kilku innych prostych narzędzi, jak Wisielec, czy Zegarynka. Na szczęście istnieje również możliwość instalacji Gadu-Reader 1.0 na nowe GG, dzięki czemu program ten wciąż może przydać się wielu użytkownikom poszukującym swojego zaginionego hasła. Program działa praktycznie z wszystkimi systemami operacyjnymi ze stajni Microsoftu, tak więc możliwe jest uruchomienie Gadu-Reader 1.0 na XP i Vista. Co ciekawe, chociaż program został wydane dość dawno temu, to Gadu-Reader 1.0 działa również z Windows 7. Nie istnieje natomiast żadna wersja Gadu-Reader 1.0 na Linux i Mac. Oczywiście każdy użytkownik może korzystać z Gadu-Reader 1.0 po polsku za darmo. Jeśli więc szukasz programu, który pozwoli odzyskać utracone hasła GG, to download Gadu-Reader 1.0 powinien ci w tym pomóc. Pobierz Gadu-Reader 1.0 za free i przekonaj się sam o możliwościach tego prostego narzędzia.

Działanie Gadu-Reader 1.0 jest banalnie proste i nie wymaga żadnych studiów informatycznych. Wystarczy uruchomić program, wybrać partycję na której może znajdować się jakiś plik z naszym hasłem do GG, a następnie kliknąć na przycisk skanuj. Sam proces przeszukiwania dysku nie trwa zbyt wiele. Jeżeli program zdoła znaleźć hasło to zostanie ono wyświetlone wraz z numerem GG w głównym oknie. Dzięki Gadu-Reader 1.0 za free można odzyskać ważne hasła, bez których login w GG byłby niemożliwy. Program pozbawiony jest dodatkowych opcji i skupia się wyłącznie na przeszukiwaniu dysków w celu odnalezienia haseł. Kolorystyką przypomina starsze wersje GG, które na trwałe zostały zapamiętane w sercach użytkowników. Gadu-Reader 1.0 do pobrania na naszej stronie to doskonałe narzędzie do GG, które warto mieć pod ręką.

Podobne Komunikatory

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gadu-reader 1.0

dodał: ~sadadse , 30.11.2010

na xp chodzi ladnie na windows7 nie bardzo

dodał: ~Asiucha , 09.07.2010

to nie działa

dodał: ~A , 24.02.2010

to nie działa

dodał: ~szprota666 , 25.05.2009

jak wpisac nr gg ratunku musze odzyskac archiwum

dodał: ~K , 17.05.2009

nie da rady wpisac sie numerow itd. co mam zrobic ? jak sie tym obsługuje...

dodał: ~arti , 21.03.2009

gadu reader nie działa próbowałem

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie