Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gadu-Gadu 10 Beta

Kategoria: Komunikatory
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 17751

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gadu-Gadu 10 Beta

Oficjalna wersja testowa najnowszego Gadu Gadu 10 beta została opublikowana. Jego możliwości dowodzą, że nie ma i w najbliższym czasie nie będzie on miał konkurencji na polskim rynku komunikatorów. Galerie zdjęć, odtwarzacz muzyki, gry on-line, obserwowanie aktywności znajomych, opisy graficzne i przesyłanie prezentów to najważniejsze funkcje nowego Gadu-Gadu 10 beta. Sprawdź najnowsze Gadu-Gadu 10 beta - pobierz już teraz.

GG 10 idzie w kierunku zbudowania narzędzia multimedialnego. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że komunikacja sama w sobie schodzi na dalszy plan lub staje się dodatkiem do czynności, które można wykonywać równocześnie – czyli do gier, słuchania muzyki czy oglądania zdjęć. Program Gadu Gadu 10 beta staje się furtką do wielu usług i serwisów internetowych zintegrowanych z komunikatorem. Pobierz nowe Gadu Gadu 10 beta i zacznij testować już dziś.

Nowe Gadu Gadu 10 beta zostało wyposażone w funkcję Gadu Foto. Gadu Foto pozwala tworzyć galerie zdjęć i dzielić się fotkami ze znajomymi. Rozbudowano w Gadu-Gadu 10 beta pl możliwość tworzenia awatarów. Możesz stworzyć swój wizerunek nie tylko ze zdjęcia ale także pobrać bezpośrednio z kamerki albo zbudować wizerunek w kreatorze na centrumawatarow.pl. GG Live to usługa podobna do Twitter. Pozwala ona być na bieżąco z tym, co robią znajomi z listy kontaktów. Dla każdego, kto chce urozmaicić rozmowę dozą adrenaliny dostępne są gry online. Chcesz okazać komuś swoją sympatię? Prześlij za pośrednictwem GG 10 Beta wirtualny prezent. Darmowe GG 10 beta jest już do pobrania – nie czekaj.

Ponadto, Gadu Gadu 10 Beta oferuje rozbudowane archiwum rozmów przechowujące nie tylko rozmowy tekstowe ale również głosowe, wideo oraz przesłane pliki. Nowe Gadu Gadu automatycznie dokonuje eksportu i importu kontaktów GG. Nowy odtwarzacz radia Open.FM posiada opcję polecania sobie ulubionych utworów. Dla spragnionych najświeższych wiadomości portal gadu-gadu.pl przesyła newsy prosto do komunikatora. Do rozliczeń w usługach takich jak GaduAIR pomoże konto Gadu-Gadu. Najnowsze Gadu Gadu 10 beta jest zintegrowane z usługami i serwisami społecznościowymi MojaGeneracja.pl, Bliziutko.pl, Pykam.pl, GaduFoto.pl, MEGASlownik.pl, GaduDodatki.pl, zRodziną.pl, Infobot.pl, Ściągi, NakreceniEksperci.pl, Zamawianka.pl, Fora.pl. Dostęp do stron umożliwia wbudowana przeglądarka internetowa (istnieje możliwość otwierania linków przez domyślną przeglądarkę).

Nowe GG 10 beta posiada ulepszone funkcje rozmów głosowych i wideo. Najnowsze GG 10 beta stosuje bezpieczne szyfrowanie a profil użytkownika może być szyfrowany innym hasłem, niż zastosowane do rejestracji numeru GG. Gadu Gadu 10 beta sam przeprowadza download aktualizacji za zgodą użytkownika. Nadal dostępne są takie usługi jak: przesyłanie plików, wysyłanie SMSów, pokazywanie klipów z YouTube.com w oknie rozmowy, wyszukiwanie znajomych w serwisie geolokalizacyjnym Bliziutko.pl, rozmowy w zakładkach, sprawdzanie pisowni. Opisy GG 10 beta można ustawiać pionowo lub poziomo. Znajdziesz tez sześc statusów dostępności i emotikony. GG 10 beta to także nowe skórki. Nowe GG 10 beta oferuje download wszystkich dodatków za darmo z www.gadudodatki.pl. Znajdziesz tam aplikacje, webaplikacje, dźwięki, numery specjalne GG, opisy graficzne i emoty kompatybilne z GG 10 beta.

Licencja

Nowe Gadu 10 beta dostępne jest na licencji freeware. Wypróbuj GG 10 beta – pobierz już teraz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest Gadu Gadu 10 beta to Windows 7, Windows XP oraz Windows Vista. Wkrótce ukażą się wersje Gadu-Gadu 10 na systemy operacyjne Linux i Mac OS.

Wymagania sprzętowe

Aby zapewnić sprawne działanie Gadu Gadu 10 beta potrzebne jest: co najmniej 256MB pamięci RAM, Procesor minimum Pentium III 1 GHz oraz ok. 100MB wolnego miejsca na dysku twardym.

UWAGA

1. Komunikator GG 10 beta jest wersja ewaluacyjna, nadal rozwijaną przez zespół Gadu-Gadu. Firma zachęca do przesyłania uwag i informacji o zauważonych błędach na adres: beta@gadu-gadu.pl.

2. GG 10 beta pl nie nadpisuje poprzedniej wersji GG zainstalowanej na komputerze – jest instalowana w innym folderze.

3. Decydując się na używanie Gadu-Gadu 10 beta i jego download pamiętaj, że nie jest on w pełni kompatybilny z poprzednią wersją nazwaną „Nowe Gadu-Gadu”, co jest skutkiem zastosowania nowej technologii. Jeśli równocześnie chcesz używać GG 10 i „Nowe Gadu-Gadu”, pamiętaj, że „Nowe GG” nie zaimportuje wszystkich danych z Gadu-Gadu 10 beta.

4. Jeśli wolisz używać wersje stabilne programów, poczekaj na oficjalna premierę Gadu Gadu 10 beta a teraz pobierz z naszego działu 'Komunikatory' obecną wersję stabilną Gadu-Gadu.

5. Do wyszukiwania najnowszego GG 10 Beta nie używaj błędnych fraz typu: Gagu Gadu, Gad Gadu, Gady Gadu, Gadu Gdau, Gau Gadu, Gadau Gadu, Gdu Gadu, adu Gadu.

Ściągnij GG 10 beta i sprawdź jak wygląda najnowszy, wiodący komunikator. Zapraszamy do działu komunikatory, gdzie komunikatory wieloprotokołowe i inne, podobne do Gadu Gadu 10 beta pl. Najnowsza wersja do pobrania zawsze pod tym linkiem: Gadu Gadu.Podobne Komunikatory

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gadu-Gadu 10 Beta

dodał: ~603713877 , 27.06.2010

dzwoncie na ten numer a zapłece wam na stan konta 5 zł lub moze 7 zł zalezy.. sprawdza siem.. ;* polecam wystarczy wysłac komus to innemu a na tel masz kase.. łatwe..PA

dodał: ~781507785 tele pizza , 27.06.2010

FaniuSko ;):)

dodał: ~łyssy , 27.03.2010

gg 10 to totalne padło brakuje mu przydatnych funkcji ze starszych wersji .

dodał: ~balu , 20.01.2010

nie moge zainstalować gg na windows 7-dlaczego?

dodał: ~*....Jula....* , 18.01.2010

Extra

dodał: ~fajka1234567890 , 15.12.2009

fajne

Komunikatory


Kategorie