Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gadu Gadu 10

Kategoria: Komunikatory
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.03.2010
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 49670

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gadu Gadu 10

Nowe GG 10 udowadnia, że nie ma konkurencji na polskim rynku komunikatorów. Galerie zdjęć, odtwarzacz muzyki, gry on-line, obserwowanie aktywności znajomych, opisy graficzne i przesyłanie prezentów to najważniejsze funkcje, jakie posiada najnowsze Gadu Gadu. Program Gadu Gadu jest rozwijany w kierunku zbudowania narzędzia multimedialnego. Coraz więcej funkcji ma urozmaicić komunikację, uprzyjemnić czas czy pomóc w nauce. Komunikacja sama w sobie staje się niejako dodatkiem do czynności, które można wykonywać równocześnie – czyli do gier, słuchania muzyki czy oglądania zdjęć. Program GG staje się furtką do wielu usług i serwisów internetowych zintegrowanych z komunikatorem. Wielofunkcyjność, przeróżne dodatki GG i prosta instalacja GG sprawiają, że liczba użytkowników programu stale rośnie. Pobierz nowe Gadu Gadu i przekonaj się już dziś. Oczywiście, Gadu Gadu posiada menu pl.

Najnowsze GG zostało wyposażone w funkcję Gadu Foto. Gadu Foto pozwala tworzyć galerie zdjęć i dzielić się fotkami ze znajomymi. Funkcja tworzenia awatarów została rozbudowana - wizerunek można stworzyć nie tylko ze zdjęcia ale także pobrać bezpośrednio z kamerki albo zbudować wizerunek w kreatorze na centrumawatarow.pl. GG Live to usługa podobna do Twitter. Pozwala ona być na bieżąco z tym, co robią znajomi z listy kontaktów. Gadu Gadu 10 daje darmowy dostęp do gier online. Chcesz okazać komuś swoją sympatię? Prześlij za pośrednictwem GG 10  wirtualny prezent. Pamiętaj aby używać poprawnej pisowni programu a nie form błędnych typu: Gad Gadu, Gadu gad, Gadu Gdu, Gdu Gadu, Gdu Gdu. Przetestuj Gadu Gadu 10 za darmo.

Nowy komunikator GG 10 ma nowe, rozbudowane archiwum. Można w nim przechowywać nie tylko rozmowy tekstowe ale również głosowe, wideo oraz przesłane pliki. Gadu Gadu 10 przeprowadza download i eksport kontaktów. Nowy odtwarzacz radia Open.FM posiada opcję rekomendowania utworów muzycznych. Dla spragnionych najświeższych wiadomości portal Gadu-Gadu.pl przesyła newsy prosto do komunikatora. W rozliczeniach usługa takich jak GaduAIR pomoże konto Gadu-Gadu. Najnowsze Gadu Gadu 10 jest zintegrowane z usługami i serwisami społecznościowymi MojaGeneracja.pl, Bliziutko.pl, Pykam.pl, GaduFoto.pl, MEGASlownik.pl, GaduDodatki.pl, zRodziną.pl, Infobot.pl, Ściągi, NakreceniEksperci.pl, Zamawianka.pl, Fora.pl.  Dostęp do stron umożliwia wbudowana przeglądarka internetowa (istnieje możliwość otwierania linków przez domyślną przeglądarkę).

Nowe, darmowe GG posiada ulepszone funkcje rozmów głosowych i wideo. Program stosuje bezpieczne szyfrowanie a profil użytkownika może być szyfrowany innym hasłem, niż zastosowane do rejestracji numeru GG. Nowe GG samo przeprowadza download aktualizacji za zgodą użytkownika. Nadal dostępne są takie usługi jak: przesyłanie plików, wysyłanie SMS, pokazywanie klipów z YouTube.com w oknie rozmowy, wyszukiwanie znajomych w serwisie geolokalizacyjnym Bliziutko.pl, rozmowy w zakładkach, sprawdzanie pisowni. W GG 10 można ustawiać pionowe lub poziome opisy oraz sześć statusów dostępności i emoty. GG 10 to także nowe skórki. Dodatki do Gadu Gadu 10 można pobrać za darmo z www.Gadudodatki.pl. Znajdziesz tam aplikacje, webaplikacje, dźwięki, numery specjalne GG, opisy graficzne, emotki i skórki do GG. Gadu Gadu 10 jest do pobrania za darmo – na co czekasz?

Licencja
Nowe Gadu 10 dostępne jest na licencji freeware. Wypróbuj GG 10 – pobierz już teraz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Wymagania systemowe
Gadu Gadu jest kompatybilny z Windows 7, Windows XP oraz Windows Vista. Istnieje możliwość, że najnowsze Gadu Gadu 10 i starsze skórki nie będą kompatybilne. Planowane są wersje Gadu-Gadu 10 na systemy operacyjne Linux i Mac OS.

Wymagania sprzętowe
Aby zapewnić sprawne działanie Gadu Gadu 10 i skins potrzebne jest: co najmniej 256MB pamięci RAM, procesor minimum Pentium III 1 GHz oraz ok. 100MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Ściągnij najnowsze GG. Szukasz dodatków do GG 10? Download darmowego dodatku Skórki w dziale komunikatory. Najnowsza wersja do pobrania zawsze pod tym linkiem: Gadu Gadu.

Podobne Komunikatory

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gadu Gadu 10

dodał: ~beti , 10.05.2012

super\n

dodał: ~mery;) , 10.03.2012

nawet nawet.

dodał: gosia250279 , 09.10.2010

gosia

dodał: ~sabdra , 30.08.2010

moze byc\n

Komunikatory


Kategorie