Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evermotion Communicator 2.7

Kategoria: Komunikatory
Producent: EVERMOTION s.c
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 425

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evermotion Communicator 2.7

Evermotion Communicator został stworzony z myślą o użytkownikach zajmujących się tworzeniem grafiki komputerowej - skierowany jest zarówno do profesjonalistów jak i entuzjastów.

Program dzięki dużej ilości dodatków ma ułatwić komunikację osób zajmujących się robieniem grafiki komputerowej. Ma możliwość wysyłania plików i obrazków, które można edytować przed wysłaniem. Możemy tworzyć własne pluginy, skiny i emotikony. Komunikator łączy się również z innymi sieciami Gadu-Gadu, Tlen, ICQ, Yahoo, Skype, AIM, MSN, Jabber, lanchat. Umożliwia prowadzenie wielu rozmów w jednym oknie dzięki systemowi zakładek oraz tworzenie konferencji. Dużą zaletą programu jest niewielki zużycie zasobów systemowych. W wolnych chwilach można pograć w wbudowane w komunikator gry online (ships, go, checkers).

Program do działania wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0.

Podobne Komunikatory

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evermotion Communicator 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie