Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Evermotion Communicator 2.7

Kategoria: Komunikatory
Producent: EVERMOTION s.c
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 430

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Evermotion Communicator 2.7

Evermotion Communicator został stworzony z myślą o użytkownikach zajmujących się tworzeniem grafiki komputerowej - skierowany jest zarówno do profesjonalistów jak i entuzjastów.

Program dzięki dużej ilości dodatków ma ułatwić komunikację osób zajmujących się robieniem grafiki komputerowej. Ma możliwość wysyłania plików i obrazków, które można edytować przed wysłaniem. Możemy tworzyć własne pluginy, skiny i emotikony. Komunikator łączy się również z innymi sieciami Gadu-Gadu, Tlen, ICQ, Yahoo, Skype, AIM, MSN, Jabber, lanchat. Umożliwia prowadzenie wielu rozmów w jednym oknie dzięki systemowi zakładek oraz tworzenie konferencji. Dużą zaletą programu jest niewielki zużycie zasobów systemowych. W wolnych chwilach można pograć w wbudowane w komunikator gry online (ships, go, checkers).

Program do działania wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0.

Podobne Komunikatory

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Evermotion Communicator 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie