Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digsby Build 27465

Kategoria: Komunikatory
Producent: dotSyntax
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2010
Rozmiar: 18,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Digsby Build 27465

Dostępny za darmo Digsby to komunikator internetowy, który z pewnością zainteresuje każdego, kto używa kilku tego typu aplikacji i chciałby mieć wszystkie kontakty w jednym miejscu. Dodatkowo pozwala on na szybką i łatwą obsługę portali społecznościowych jak MySpace, Twitter czy Facebook. Przekonaj się samemu, co potrafi ta aplikacja – download Digsby jest możliwy z tej właśnie strony!

Pobieranie programu zajmuje parę chwil, bowiem plik instalacyjny ma 18 MB. Jeśli jednak chcesz mieć wygodne narzędzie do komunikacji ze światem, opłaca się poczekać. Prócz połączenia z innymi komunikatorami oraz wspomnianymi portalami istnieje możliwość zintegrowania aplikacji z kontami pocztowymi (pop, gmail, Yahoo), dzięki czemu informacje o nowych wiadomościach będą pojawiać się na liście kontaktów.

Niestety, nie ma wydania Digsby po polsku. Jeśli jednak chcesz mieć wersję Digsby pl, wystarczy, że poszukasz w sieci spolszczenia. Jako że ten program cieszy się w naszym kraju popularnością, powinieneś znaleźć w sieci spolszczenie Digsby. Jeśli jednak nie przeszkadza Ci brak polskiej wersji językowej, pobierz aplikację taką, jaka jest.

Co się zaś tyczy systemów operacyjnych – bez problemu uruchomisz Digsby na Windows 7. Nie będzie także żadnych problemów z działaniem aplikacji na Vista i XP.  Istnieje także wersja Digsby na Linux i Mac, jeśli jesteś więc użytkownikiem tych systemów, możesz również testować dobrodziejstwa aplikacji.

Podczas instalacji komunikatora należy zwrócić uwagę na propozycję instalowania dodatkowego oprogramowania. Jeśli nie chcemy mieć innych aplikacji, które nie są nam do niczego potrzebne, należy zrezygnować z ich instalacji!

Przetestuj możliwości Digsby teraz! Pobierz program, klikając w poniższy link!

Podobne Komunikatory

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Digsby Build 27465Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie