Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digsby Beta Build 31

Kategoria: Komunikatory
Producent: Digsby
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 17.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Digsby Beta Build 31

Digsby Beta to mało znany w naszym kraju komunikator internetowy, który funkcjami śmiało może konkurować nawet z czołówką programów tego typu. Oprócz klasycznej wymiany informacji tekstowych, program pozwala także na kontrolę i sprawdzanie poczty internetowej, oraz dostęp do kilku portali społecznościowych.

Download Digsby Beta pozwala na skupienie dostępu do takich funkcji w jednym miejscu. Digsby Beta jest za free dostępny użytkownikom, tak więc każdy chętny może go przetestować. Warto jednak pamiętać, że Digsby Beta nie jest po polsku, ale przejrzysty interfejs bardzo ułatwia sterowanie i zapoznanie się z jego funkcjami. Zobacz także inne podobne aplikacje do pobrania w dziale Komunikatory.

Podobne Komunikatory

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Digsby Beta Build 31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie