Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digsby 53

Kategoria: Komunikatory
Producent: dotSyntax, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2009
Rozmiar: 4,97 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 361

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Digsby 53

Digsby to darmowy komunikator internetowy. Jego cechą wyróżniającą jest jego wielofunkcyjność. Oto trzy sposoby komunikacji za pośrednictwem Digsby:


1) Komunikator internetowy
Digsby to wieloprotokołowy komunikator internetowy, który pozwala na łączenie się z sieciami AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk, Facebook Chat oraz Jabber. Wszystkie rozmowy można pogrupować w jednym oknie lub rozmawiać z każdą osobą w osobnym oknie. W komunikatorze można zarządzać kontaktami (zmieniać nazwy, grupować, łączyć kilka kont jednej osoby). Digsby pokazuje statusy znajomych i pozwala ustawiać swój status. Kiedy prowadzisz rozmowy, komunikator na bieżąco powiadamia o wszystkim, co się dzieje za pośrednictwem okienek pop-up. Komunikator Digsby posiada również funkcję wysyłania SMSów.


2) Odbieranie wiadomości e-mail
Digsby pozwala na bieżąco odbierać wiadomości poczty elektronicznej. Za pośrednictwem komunikatora możesz wrzucać wiadomości do kosza lub zgłaszać je jako spam do serwisu pocztowego. Digsby przystosowany jest obsługi kont Hotmail, Gmail, Yahoo Mail, AOL/AIM Mail, IMAP i innych kont POP. Informacja o nowej wiadomości pojawia się w okienku pop-up a kliknięcie na nie przenosi do serwisu pocztowego (można zapamiętać hasło w Digsby i odczytywać wiadomości bez logowania). Za pośrednictwem Digsby można tez oczywiście wysyłać wiadomości e-mail.


3) Łączność z serwisami społecznościowymi
Digsby łączy z takimi serwisami społecznościowymi, jak Facebook, Twitter, MySpace lub LinkedIn i powiadamia o najnowszych zdarzeniach. Digsby posiada funkcję InfoBox powiadamiającą na bieżąco, co robią twoi znajomi, jakie zdjęcia dodali do profilu, co robią, kiedy maja urodziny. Przez Digsby można również aktualizować informacje o swoim statusie.


Inne cechy Digsby:
- Widget Digsby – za pośrednictwem Digsby można czatować z osobami odwiedzającymi nasz blog, stronę internetową lub profil na serwisie społecznościowym.
- Wybór skórek.
- Wybór między stylem interfejsów.
- Zarządzanie wyglądem kontaktów.
- Grupowanie kontaktów – według statusów, nazwy użytkownika, kont pochodzenia.
- Blokowanie wybranych powiadomień.
- Łatwe wysyłanie wielu plików równocześnie za pomocą jednego okienka.
- Wyczerpująca, wzbogacona obrazkami pomoc w instalacji i obsłudze na stronie producenta.
- I wiele innych.


Digsby usprawnia łączność ze światem. Każdy, kto posiada wiele kont e-mail i należy do wielu społeczności internetowych doceni jego zalety. Digsby to nowoczesny i darmowy komunikator. Ściągnij Digsby już teraz z pobierz.pl!

Podobne Komunikatory

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Digsby 53Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie