Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Digsby

Kategoria: Komunikatory
Producent: dotSyntax, LLC.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2011
Rozmiar: 19 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 181

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Digsby

Digsby to dość popularny multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber, stając się w ten sposób ciekawą alternatywą dla innych tego typu programów, popularnych zwłaszcza w naszym kraju. Aplikacja swoim wyglądem nie odbiega od konkurencji i charakteryzuje się niezwykłą przejrzystością i bardzo prostym interfejsem. Nie przeszkadza nawet brak wersji Digsby pl, ale być może wraz ze wzrostem popularności tego komunikatora w naszym kraju twórcy pokuszą się o pełną lokalizację. Program umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, SMS, a także oferuje liczne opcje pozwalające na personalizację ustawień konta użytkownika.

Aplikacja współpracuje także z najważniejszymi kontami pocztowymi, umożliwiając użytkownikom kontrolę przychodzących wiadomości, pozwalając, m.in. na oznaczenie przeczytanych wiadomości lub przeniesienie ich do folderu ze spamem. Digsby, oprócz powiadamiania o nowej poczcie, oferuje także opcje związane z kontrolą popularnych portali społecznościowych, takich jak np. Facebook czy Twitter. W ten sposób użytkownik za pomocą Digsby może dowiedzieć się o nowych wiadomościach, wydarzeniach czy zaproszeniach bez konieczności ciągłego zaglądania na dany portal. Download Digsby to doskonała oferta dla ludzi, którym zależy na szybkim dostępie do nowych informacji oraz na komunikacji z użytkownikami różnych sieci. 

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DigsbyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie