Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Camfrog Video Chat 5.3.206

Kategoria: Komunikatory
Producent: Camshare
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 15.05.2009
Rozmiar: 11,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3899

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Camfrog Video Chat 5.3.206

Camfrog Video Chat to darmowy komunikator, który pozwala dołączyć do wideo chatroomów i rozmawiać z wieloma osobami naraz. Camfrog Video Chat dostępny na pobierz.pl to darmowa wersja bardziej rozbudowanego, płatnego komunikatora Camfrog Video Chat Pro. Wystarczy kliknąć nazwę użytkownika aby rozpocząć z nim rozmowę w cztery oczy lub też kliknąć na nazwę pokoju i dołączyć tam do rozmowy. Zanim zaczniesz rozmowę możesz poznawać nowych ludzi wymieniając zwykłe wiadomości tekstowe. Można tez rozmawiać mimo nie posiadania kamery choć użytkownicy prowadzący wideo-rozmowy mogą zastrzec sobie odpowiadanie tylko i wyłącznie na wiadomości przychodzące od posiadaczy kamery. Camfrog Video Chat pracuje poza firewallem i ruterami i jest dostosowane do szerokopasmowych łącz, aby zapewnić jak najlepsza jakość rozmowy.

Czy Camfrog Video Chat oferuje jedynie towarzyskie rozmowy? Nie! Wybierając właściwy pokój możesz natrafić na lekcje muzyki lub języka migowego. Na Camfrog Video Chat można znaleźć rozmowy w każdym języku oraz na każdy temat, aż po pokoje zarezerwowane tylko dla dorosłych.

Interfejs Camfrog Video Chat jest prosty i nie będzie z nim miał problemów nikt to używał wcześniej komunikatorów internetowych. Każdy, kto posiada wystarczająco szybkie łącze może stworzyć swój własny pokój. Istnieje możliwość zabezpieczenia chatroomu hasłem dla tych, którzy szczególnie cenią prywatność. W zakładce „Kontakty” można gromadzić adresy ulubionych pokoi a dzięki opcji „Szukaj” odnaleźć każdego użytkownika.

Nowości w wersji 5.3.206:
- wirtualne prezenty,
- nowe opcje w oknie wideo,
- powiadamiania o ważnych datach,
- ulepszony transfer plików,
- aktualizacje zabezpieczeń,
- widgety, np. powiadomienia o pogodzie,
- archiwum wiadomości.

Za cenę $49.95 można zakupić wersję Camfrog Pro, która oferuje:
- maksymalnie 100 okien wideo w jednym chatroomie,
- jeszcze szybszy transfer i lepsza jakość,
- możliwość powiększania okien wideo,
- specjalne efekty tekstowe,
- możliwość ustawiania okien na tryb przezroczysty,
- łączenie z kamerą włączona w domu z innego komputera,
- rozszerzone możliwości archiwum,
- możliwość ustawienia kontaktów na pulpicie.

Pobierz darmową wersję Camfrog Video Chat z pobierz.pl.


Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Camfrog Video Chat 5.3.206

dodał: ~begula300 , 24.11.2009

zaproszenie mnie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie