Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Camfrog Video Chat 6.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Camshare
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 8.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2014

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Camfrog Video Chat 6.1

Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

Program umożliwia komunikacje z użytkownikami z całego świata, to co go odróżnia np. od Skype to pokoje tematyczne gdzie może rozmawiać ze sobą wielu użytkowników na raz. Każdy użytkownik może stworzyć sobie swój profil wpisać tam podstawowe dane o sobie dodać zdjęcie, które możne być oceniane przez innych. Nad przekazem wideo czuwa administrator by blokować wszelkie treści pornograficzne. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

Podobne Komunikatory

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Camfrog Video Chat 6.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie