Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Callbox 1.01.20.387

Kategoria: Komunikatory
Producent: ELTERIX
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 400

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Callbox 1.01.20.387

Callbox to nowy, unikalny na rynku komunikator VoIP, umożliwiający połączenia do sieci telefonicznych.

Do jego podstawowych zalet należą: prosta obsługa, wysoka jakość i niska cena połączeń, możliwość dzwonienia bez korzystania z kart kredytowych, a także brak jakichkolwiek formalności związanych z korzystaniem z aplikacji. Nie trzeba się logować, podawać maila, zakładać konta - aplikację pobraną z internetu instaluje się za pomocą dwóch kliknięć myszki i jest ona gotowa do pracy.

Callbox jest prostym rozwiązaniem pozwalającym na przesyłanie głosu przez Internet. Aby korzystać z tanich połączeń Callbox, wystarczy pobrać i za pomocą dwóch kliknięć myszy zainstalować program, a także kupić kartę telepin o dowolnym nominale. Program jest bardzo prosty w obsłudze – po wybraniu numeru, należy wpisać kod pin z karty i... rozmawiać za grosze! Pieniądze nie są trzymane na żadnym koncie – są przypisane do kodu z karty telepin.

Jest to pewny i bezpieczny sposób wydawania pieniędzy w Internecie – bez podawania numeru karty kredytowej, bez uciążliwej procedury robienia przelewów, dający pełną kontrolę nad kosztami, a co ważniejsze, dający możliwość nawiązania połączenia z każdego komputera podłączonego do sieci.

Podobne Komunikatory

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Callbox 1.01.20.387Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie