Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AQQ 2.2

Kategoria: Komunikatory
Producent: CT Creative Team
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 27.09.2010
Rozmiar: 9.7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1442

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis AQQ 2.2

Jeśli mówimy o „polskim komunikatorze”, zapewne większość z nas myśli o Gadu-Gadu i Tlenie. Są jednak i inne, które szybko zdobywają sobie popularność. Jednym z nich jest AQQ pl – nie tyle komunikator, co multikomunikator przeznaczony dla systemów Windows. Wersja oznaczona numerkiem 2.2 ma sporo nowości w stosunku do poprzedniej, wypada więc jej wymienić. Najpierw jednak najważniejsza sprawa – download AQQ jest całkowicie darmowy. Nie zapłacimy za jego pobranie i używanie ani grosza!

Jako że jest to multikomunikator, możemy za jego pomocą porozumiewać się nie tylko z posiadaczami AQQ, ale także użytkownikami Gadu-Gadu, Tlen i innymi komunikatorami. W nowym wydaniu poprawiono wygląd i umożliwiono układanie własnych kompozycji, dzięki czemu wygląd aplikacji zależy wyłącznie od pomysłu użytkownika. Pobierz AQQ z tej strony i zobacz te nowości samemu! Wato zauważyć, że w nowej wersji dodano możliwość wysyłania wiadomości SMS za pomocą bramek internetowych. Jeśli lubimy porozmawiać w większym gronie, mamy tu także czaty głosowe oraz publiczne tekstowe.

Najnowsze wydanie AQQ do pobrania poniżej. Na zachętę dodamy jeszcze, że dzięki sporej liczbie wtyczek możemy znacznie poszerzyć funkcjonalność aplikacji – na przykład umożliwić sobie oglądanie internetowej telewizji. Komunikator stworzony został pod systemy Windows. Bez problemu użyjemy go na Vista i XP. Także pod Windows 7 AQQ działa bez zarzutu. Warto zauważyć, że niezależnie od systemu na każdym zużywa bardzo mało pamięci RAM, przez co nie spowalnia pracy systemu. Na dzień dzisiejszy to najlepsza alternatywa dla GG i innych uznanych już aplikacji komunikacyjnych

Podobne Komunikatory

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AQQ 2.2

dodał: ~Misia , 24.07.2012

fajne to jest

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie