Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AQQ 2

Kategoria: Komunikatory
Producent: AQQ Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
Rozmiar: 8.9 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 779

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AQQ 2

AQQ to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych w Polsce, który od dłuższego czasu próbuje dobić do czołówki, a więc do GG i Tlen. Pod względem funkcji aplikacja ta nie ustępuje w niczym godnym konkurentom, oferując przy tym unikalny wygląd i niezawodność. AQQ 2 jest za darmo udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy może go sprawdzić na własnej skórze. Program umożliwia łączenie się z sieciami Jabber, Gadu-Gadu, Tlen, AQQ 1 i Gtalk dzięki czemu nie musimy rezygnować z naszych starych kontaktów. Wbrew pozorom współpraca z innymi sieciami układa się doskonale i nie ma problemów ze zrywanymi połączeniami. AQQ 2 jest oczywiście po polsku, a bardzo przejrzysty interfejs sprawia, że program ten bije na głowę GG. Oczywiście aplikacja ta umożliwia również wysyłanie smsów, maili, obrazów i plików, także do użytkowników innych komunikatorów.

AQQ 2 pl to jeden z najbardziej stabilnych i niezawodnych komunikatorów, który odznacza jeszcze jeden ważny atut. Otóż program ten może być dowolnie dostosowany do potrzeb użytkowników, a pozwalają na to liczne dodatki do AQQ 2. Do najważniejszych z nich należą przede wszystkim skórki i wtyczki do AQQ 2, które oferują bogatą szatę graficzną i potrafią zmienić komunikator nie do poznania. Tego typu dodatki, wraz z bonusowymi emotkami do AQQ 2 są do pobrania ze strony twórców. Można tam również znaleźć masę amatorskich projektów i innych aplikacji do tego programu. Kompozycje do AQQ 2 to bez wątpienia jeden z największych atutów tej aplikacji.

Korzystanie z tego komunikatora internetowego jest możliwe jedynie w środowisku Windows. Nie ma specjalnej wersji AQQ 2 pod Linux czy Mac. Program jest bardzo bezpieczny i umożliwia m.in. tworzenie osobnych kont z hasłem, a także blokowanie niechcianych natrętów. Od niedawna download AQQ 2 jest związany również ze zgodą na wyświetlanie reklam – Reklamy Google, które jednak nie utrudniają pracy użytkownikom i są praktycznie niewidoczne. Program jest ciągle rozwijany i praktycznie co tydzień mamy jego nowszą i bardziej dopracowaną wersję. Także kompozycje do AQQ 2 ulegają zmianom i jest ich coraz więcej, choć klasyczny skin w AQQ 2 w zupełności powinien wystarczyć. Jeśli szukasz stabilnego, szybkiego i miłego dla oka komunikatora to pobierz AQQ 2, a na pewno się nie zawiedziesz. ­Naj­nowsza wersja aplikacji dostępna pod tym linkiem: AQQ.

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AQQ 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie