Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AQQ 2.4.5 Build 20

Kategoria: Komunikatory
Producent: AQQ
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 01.07.2008
Data modyfikacji: 11.04.2013
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3938

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis AQQ 2.4.5 Build 20

­­Jeśli mówimy o komunikatorach internetowych, to pierwsze co przychodzi nam na myśl, to Gadu-Gadu. Bez wątpienia jest to najbardziej znany internetowy komunikator wśórd sieciowej społeczności. Jednak po cichu starają się do niego doszlusować Tlen, Skype, czy AQQ. Dostępne w wersji po polsku 2.4.5 Build 20 to najnowsza, będą w formie testowej propozycja producenta komunikatorów. Czym zaskakuje nowe Aqq 2 pl?

Przede wszystkim należy mieć na uwadze że użytkownik który zainstaluje nowe 2.4.5 Build 20 musi się liczyć z wystąpieniem błędów i bugów. Podstawową drogą komunikacji 2.4.5 Build 20 jest sieć jabber, aczkolwiek obsługa protokołu AQQ, gadu-gadu oraz tlen jest lepsza niż kiedykolwiek. Kolejną funkcją 2.4.5 Build 20 jest obsługiwanie bramek sms, które umożliwiają wysyłanie wiadomości tekstowych na aparaty telefoniczne różnych sieci telekomunikacyjnych. Inne gadżety, które dostępne są w 2.4.5 Build 20 to m.in. radio internetowe.

Jakie są najważniejsze funkcje jakie posiada komunikator 2.4.5 Build 20 dostępny za free? Możliwości komunikacyjne jakie daje AQQ są spore/ Komunikacja z sieciami: Jabber, AQQ, Gadu-Gadu, Tlen, ICQ, a także obsługa bramek SMS: Orange, Plus, Era sprawiają, że AQQ jest niezwykle wielofinkcyjnym programem. 2.4.5 Build 20 świetnie spisuje się też w przesyłaniu. Zaawansowany system transferu plików (wraz z drag&drop). Dużym plusem jest także doskonale funkcjonujący system przesyłania pbrazów. Komunikator ten posiada również funkcję przesyłania zrzutów ekranowych wraz z edytorem. Sporym urozmaiceniem są emotikony do AQQ przesyłane w niezwykle nowatorski sposób.

Kolejną zaletą AQQ jest wygląd interfejsu. Cechuje go nowoczesny i w pełni modyfikowalny design  Skórkowanie wykorzystuje technologię kanału alpha. Zakładki umieszczone są w oknie rozmowy, program oferuje grupowanie wiadomości, kontaktów i avatarów. Wiele alternatywnych kompozycji, skórki do AQQ 2.4.5 Build 20 , ikony, style okna rozmowy, paczki sprawiają, że zwłaszcza dla młodyszych użytkowników, AQQ to świetna zabawa. Aby użytkownik mógł poprwić i wyprofilować design programu wedle własnych potrzeb dostępne liczne wtyczki i pluginy do AQQ 2.4.5 Build 20 . AQQ do pobrania w naszym serwisie to pełna funkcjonalność i niezawodność działania. Dodatki do AQQ umożliwiają w pełni wykorzystanie możliwości tego komunikatora. Pobierz AQQ, a przekonasz się że rozmowa z bliskimi może być przyjemna.

Siła AQQ to przede wszystkim kompozycje, jakie każdy użytkownik może sobie ściągnąć z sieci. Te a także mnóstwo innych bajerów jak np. wspomniane wcześniej skóry czy emoty do AQQ sprawiają, że jest pełny i niezwykle funkcjonalny zestaw komunikacji sieciowej. Download AQQ na naszej stronie. Obok AQQ mamy także dla Ciebie mnóstwo innych mżliwości wykorzystania dobroczynności sieci w dziale Internet. Ciekawostką jest również fakt, że 2.4.5 Build 20 jest dostępne mobile, czyli w wersji na urządzenia przenośne, czyli m.in. telefony.­ Najnowsza wersja aplikacji dostępna pod tym linkiem: AQQ­

Podobne Komunikatory

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AQQ 2.4.5 Build 20

dodał: ~GOSC , 05.04.2014

TO JUZ NIE JEST KOMUNIKATOR SORY ZA TO TRZEBA PLACIC DZIWNE ZE NA CALYM SIWECIE SOM KOMUNIKATORY I SIE NIE PLACI ZA NIE TYLKO ZA AQQ TRZEBA TERAZ PLACIC SZCZYT BESZCZELNOSCI SORY TRZEBA WRESCIE GDZIES NAPISAC TO DALEJ DAJCIE SIE NABIJAC W BUTELKE NIECH SAMI PLACOM SZUKAMINNEGO I LEPSZEGO KOMUNIKATORA

dodał: ~tower , 19.09.2009

ok

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie