Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AIM 7.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: AOL Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.03.2010
Rozmiar: 7 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 837

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AIM 7.1

AIM (skrót od pełnej angielskiej nazwy programu: AOL Instant Messenger) to darmowy komunikator wydany przez giganta amerykańskiej branży internetowej, firmę AOL. AIM 7 to komunikator internetowy obsługujący rozmowy tekstowe, głosowe i wideo (także konferencyjne). AIM oprócz komunikacji w ramach sieci wewnętrznej, pozwala na połączenia z sieciami  innych komunikatorów, w tym, ICQ, Yahoo! Messenger i Windows Live Messenger. W związku z próbami zaistnienia na rynku polskim AOL przygotował wersję AIM 7 po polsku. Przekonaj się czy AOL ma szansę podbić polski rynek swym komunikatorem AIM 7 - free download po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem.

AIM 7, najnowszy z serii komunikatorów AOL, posiada funkcję Lifestream. Lifestream pozwala być na bieżąco być ze wszystkim co dzieje się w sieci i być w stałym kontakcie ze znajomymi z różnych serwisów. Jednym słowem Lifestream pozwala dodać do komunikatora konta Facebook, Twitter czy YouTube i śledzić aktualizacje, wymieniać komentarze i wrzucać dowolne materiały – zdjęcia, linki i filmiki. Ponadto zostawiając komentarz a koncie AIM przyjaciela sprawiasz, że będzie on także widoczny na wszystkich jego kontach w serwisach społecznościowych. Ściągnij AIM 7 za free i bądź zawsze w kontakcie.

Nowy AIM działa szybciej i zużywa mniej zasobów komputera. AIM 7 (czasem mylnie nazywany AMI) został wyposażony w nowy interfejs z lepszym widokiem i rozmieszczeniem awatarów i statusów znajomych. Do wyboru jest mnóstwo tematów kolorystycznych, które sprawią, że AIM będzie zawsze wyglądał tak, jak chcesz. Ciekawą funkcją jest szybkie tworzenie awatarów - AIM 7 przeprowadza download zdjęcia z dysku i sam przycina je i ustawia jako zdjęcia profilu. Pełną listę dodatków do AIM 7.1 można oglądnąć na stronie AOL: "expressions.aim.com/". Sprawdź co jeszcze potrafi AIM 7 – pobierz za free już teraz.

Najnowszy AOL Instant Messenger jest zintegrowany z portalem AOL, co pozwala korzystać z wielu funkcji dodatkowych, takich jak gry online, stacje radiowe i telewizja internetowa. Nowy AIM 7 posiada menu pl. Nie jest konieczne doinstalowanie do AIM 7 pliku spolszczenie. AIM 7 pozwala przeprowadzać rozmowy z wykorzystaniem technologii VoIP. Szybkie dzielenie się zdjęciami ze znajomymi zapewnia funkcja „przeciągnij i puść”. Jeśli chcesz wypróbować AIM 7 Beta przejdź tutaj. "products.aim.com/beta"  Najnowszy AIM 7.2 Beta wprowadził nową funkcję bezpośredniego czatu ze znajomymi z Facebooka. (Przypominamy, że wersje Beta służą do celów testowych i mogą być niestabilne). Wypróbuj nowy komunikator AIM 7 za darmo.

Licencja
Licencja na jakiej rozpowszechniany jest AIM 7 to freeware – za pobranie i używanie nie zapłacisz ani grosza.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Windows na jakich działa AIM 7.1 to: XP, Vista, 2000, ME. Nie będzie także problemu z instalacją AIM 7 na Windows 7. AIM 7 na Linux na razie nie jest dostępny. Przygotowano natomiast edycję AIM 7 na Mac OSX 10.4.11 lub nowszy.

Wymagania sprzętowe
512 MB RAM, Internet Explorer 7 lub nowszy, Macromedia Flash, mikrofon i głośnik/słuchawki do rozmów audio, kamera do rozmów wideo, szerokopasmowe łącze internetowe do rozmów video.

Ściągnij AIM 7 – darmowy, najpopularniejszy za oceanem komunikator. Poza AIM 7 do pobrania z działu Komunikatory najnowsze programy do komunikacji internetowej.


Podobne Komunikatory

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AIM 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie