Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AIM 6.8.14.6

Kategoria: Komunikatory
Producent: AOL Premium Services LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 12.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 590

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AIM 6.8.14.6

AIM to komunikator, który jest bardzo popularny w USA, jego właścicielem jest portal AOL.

Program umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, wideo, audio i konferencji - ponad to ma możliwość przesyłania plików między użytkownikami i wiele innych ciekawych funkcji. Komunikator jest zintegrowany z amerykańskim serwisem AOL, dzięki temu użytkownicy mogą za jego pomocą słuchać radia i oglądać telewizję internetową. Poza komunikację z własną siecią AIM jest w stanie komunikować się z użytkownikami ICQ, Windows Live Messenger i Yahoo! Messenger.
Od jakiegoś czasu działa polska wersja portalu AOL więc użytkowników tego komunikatora z pewnością będzie przybywać.


Podobne Komunikatory

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AIM 6.8.14.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie