Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zello 1.63

Kategoria: Komunikatory
Producent: Zello. Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30.12.2015
Rozmiar: 2,13 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Zello 1.63

Zello to prosta w obsłudze, w pełni darmowa i bardzo funkcjonalna aplikacja, której główną rolą jest zapewnienie komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej. Na uwagę zasługuje  za pomocą której będziemy mogli prowadzić komunikację głosową za pośrednictwem Internetu. 

Za pomocą programu Zello możemy prowadzić rozmowy zarówno z jedną osobą, jak i wieloma kontaktami jednocześnie – to świetne rozwiązanie na stworzenie połączenia konferencyjnego w firmie. Co ciekawe, program dostępny jest zarówno na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows, jak i na urządzenia mobilne np. iPhone, BlackBerry. Oczywiście nie zabrakło wsparcia dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Google Android oraz Windows Phone w wersji 8 lub nowszej. A jak wygląda komunikacja za pomocą Zello?

Co ciekawe, odbywa się ona w nieco inny sposób, niż w przypadku tradycyjnych komunikatorów bądź telefonów. Otóż rozmówca, chcąc wysłać wiadomość audio wybranej osobie, klika w odpowiedni przycisk i zaczyna mówić. Po zwolnieniu przycisku, nagrana w ten sposób wiadomość jest automatycznie wysyłana do odbiorcy. Działa to na zasadzie walkie-talkie i co prawda nie umożliwia prowadzenia tradycyjnych rozmów na żywo, ale z pewnością jest ciekawą formą komunikacji.

Oczywiście program posiada wiele funkcji znanych z tradycyjnych komunikatorów. Mowa między innymi o możliwości ustawiania statusu dostępności, przeglądania historii rozmów, powiadamiania o nadesłanych wiadomościach itp. Na uwagę zasługuje także możliwość korzystania z programu w biznesie. Zello współpracuje bowiem z terminalami Motorola, Intermec i Honeywell. Ponadto zapewnia bezpieczną komunikację poprzez zaawansowane szyfrowanie, co z pewnością przyda się w dużych korporacjach.

Podobne Komunikatory

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zello 1.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie