Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zello 1.63

Kategoria: Komunikatory
Producent: Zello. Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30.12.2015
Rozmiar: 2,13 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Zello 1.63

Zello to prosta w obsłudze, w pełni darmowa i bardzo funkcjonalna aplikacja, której główną rolą jest zapewnienie komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej. Na uwagę zasługuje  za pomocą której będziemy mogli prowadzić komunikację głosową za pośrednictwem Internetu. 

Za pomocą programu Zello możemy prowadzić rozmowy zarówno z jedną osobą, jak i wieloma kontaktami jednocześnie – to świetne rozwiązanie na stworzenie połączenia konferencyjnego w firmie. Co ciekawe, program dostępny jest zarówno na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows, jak i na urządzenia mobilne np. iPhone, BlackBerry. Oczywiście nie zabrakło wsparcia dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemów operacyjnych Google Android oraz Windows Phone w wersji 8 lub nowszej. A jak wygląda komunikacja za pomocą Zello?

Co ciekawe, odbywa się ona w nieco inny sposób, niż w przypadku tradycyjnych komunikatorów bądź telefonów. Otóż rozmówca, chcąc wysłać wiadomość audio wybranej osobie, klika w odpowiedni przycisk i zaczyna mówić. Po zwolnieniu przycisku, nagrana w ten sposób wiadomość jest automatycznie wysyłana do odbiorcy. Działa to na zasadzie walkie-talkie i co prawda nie umożliwia prowadzenia tradycyjnych rozmów na żywo, ale z pewnością jest ciekawą formą komunikacji.

Oczywiście program posiada wiele funkcji znanych z tradycyjnych komunikatorów. Mowa między innymi o możliwości ustawiania statusu dostępności, przeglądania historii rozmów, powiadamiania o nadesłanych wiadomościach itp. Na uwagę zasługuje także możliwość korzystania z programu w biznesie. Zello współpracuje bowiem z terminalami Motorola, Intermec i Honeywell. Ponadto zapewnia bezpieczną komunikację poprzez zaawansowane szyfrowanie, co z pewnością przyda się w dużych korporacjach.

Podobne Komunikatory

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zello 1.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie