Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pidgin 2.10.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Pidgin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.04.2011
Data modyfikacji: 16.12.2011
Rozmiar: 9,1 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 484

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pidgin 2.10.1

Pidgin 2.10.1 to mniej znany w naszym kraju komunikator sieciowy, który cieszy się dość duża popularnością wśród użytkowników systemu Linux. Prezentowana na tej stronie edycja przeznaczona jest oczywiście na systemy Windows - jak XP, Vista czy 7. A czy warto wykonać download tego komunikatora? W poniższym opisie przyjrzymy się jego wszystkim zaletom - których zresztą jest dość niemało.

Pidgin 2.10.1 to komunikator, który bez problemu pozwoli nam na prowadzenie rozmów tekstowych z użytkownikami tego samego komunikatora oraz innymi. Na liście wsparcie dla innych sieci znajdziemy miedzy innymi MSN Messneger, Gadu-Gadu, QQ, Jabber, AIM, ICQ i wiele, wiele innych. Co się tyczy polskich sieci, oprócz GG także Tlen ma wsparcie Pidgin. Oprócz rozmów tekstowych komunikator umożliwia także przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami, ustawianie statusu, sprawdzanie pisowni i inne. Dodatkowo aplikacja doczekała się mnóstwa wtyczek i pluginów, które znacznie zwiększają jej funkcjonalność. Znajdziemy tu miedzy nimi motywy, pozwalające spersonalizować komunikator pod kątem swoich potrzeb.

Choć nie jest to jakaś bardzo znana posiadaczom systemów Windows aplikacja, warto się z nią zapoznać. Nie kosztuje oni ani grosza, a można pobrać ją z tej właśnie strony. Największe jego cechy to prostota obsługi i funkcjonalność, a przede wszystkim wsparcie dla mnóstwa sieci. Dzięki temu mamy w jednym miejscu wszystkich znajomych używających różnych komunikatorów. Jako że jest to polskojęzyczna edycja Pidgin, nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Rzadko kiedy można spotkać negatywną opinie o tym programie, więc tym bardziej zachęcamy do jego ściągnięcia.

Podobne Komunikatory

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pidgin 2.10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie