Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miranda IM 0.9.37

Kategoria: Komunikatory
Producent: Miranda IM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.09.2010
Data modyfikacji: 28.11.2011
Rozmiar: 2.17 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 914

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Miranda IM 0.9.37

Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne. Pobranie programu Miranda IM jest możliwe bez żadnych opłat, polecamy więc aplikację każdemu, kto tylko ma znajomych używających różnych komunikatorów. Jednak na tym nie koniec zalet aplikacji.

Download Miranda pozwoli na używanie jej jako czytnika kanałów RSS, bramki do wysyłania sms-ów, wyświetlacza prognozy pogody oraz innych funkcji. Jako że istnieje wydanie Miranda IM pl, wszystkie opcje aplikacji będą doskonale zrozumiałe nawet dla użytkowników nie znających angielskiego. Do używania Miranda IM spolszczenie nie jest więc potrzebne. Aplikacja ma otwartą strukturę - gwarantuje to oparcie programu na licencji GNU General Public License.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, bez problemu użyjemy Miranda IM na Windows 7, Vista i XP. Istnieje także wydanie Miranda IM na Linux oraz Mac – można je znaleźć na osobnych  stronach naszego portalu. Oczywiście we wszystkich przypadkach program jest bezpłatny i nie trzeba płacić za niego ani grosza. Można go więc polecić każdemu, kto poszukuje dobrego, uniwersalnego komunikatora. Miranda zyskuje sobie coraz większą grupę użytkowników, zaś program jest wciąż rozwijany i z pewnością w przyszłości zaskoczy nas wieloma nowymi, użytecznymi funkcjami. Choć trzeba uczciwie przyznać, że to, co jest teraz, również powinno zaspokoić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Podobne Komunikatory

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Miranda IM 0.9.37Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie