Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gajim 0.16

Kategoria: Komunikatory
Producent: Gajim.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 41.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 73

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gajim 0.16

Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux. Bazuje na protokole XMPP. Producenci deklarują stuprocentową zgodność i możliwość komunikacji się ze wszystkimi użytkownikami komunikatorów opartych na sieci Jabber (Yahoo, Tlen, Gadu-Gadu, ICQ, AIM oraz wiele, wiele innych). Menu programu jest przejrzyste oferując przy tym szereg przydatnych opcji, których często próżno szukać w produktach konkurencji.

Mamy tutaj między innymi możliwość transferu plików do różnych sieci, grupowanie rozmów na kartach w jednym oknie, obsługę emotikonek i avatarów, jak również sprawdzanie pisowni. Warto dodać, że Gajim może obsługiwać jednocześnie wiele kont, które korzystają z serwera Jabber. Wszystko niezwykle prosto i bezpiecznie. Gajim w przeciwieństwie do wiele podobnych programów, nie obciąża pracy systemu i może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Komunikatory

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • Windows Live Messenger

  Windows Live Messenger 16 to najnowsza wersja prostego w obsłudze komunikatora, który oferuje szereg przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • WTW

  Najnowszy WTW 0.7 to komunikator internetowy łączący w sobie obsługę najpopularniejszych protokołów internetowych, do których zaliczają się Gadu-Gadu, Tlen oraz XMPP, czyli tzw. nowy Jabber, obecny choćby w GMailu jako usługa Chat.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gajim 0.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie