Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gajim 0.16

Kategoria: Komunikatory
Producent: Gajim.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: 41.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 71

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gajim 0.16

Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux. Bazuje na protokole XMPP. Producenci deklarują stuprocentową zgodność i możliwość komunikacji się ze wszystkimi użytkownikami komunikatorów opartych na sieci Jabber (Yahoo, Tlen, Gadu-Gadu, ICQ, AIM oraz wiele, wiele innych). Menu programu jest przejrzyste oferując przy tym szereg przydatnych opcji, których często próżno szukać w produktach konkurencji.

Mamy tutaj między innymi możliwość transferu plików do różnych sieci, grupowanie rozmów na kartach w jednym oknie, obsługę emotikonek i avatarów, jak również sprawdzanie pisowni. Warto dodać, że Gajim może obsługiwać jednocześnie wiele kont, które korzystają z serwera Jabber. Wszystko niezwykle prosto i bezpiecznie. Gajim w przeciwieństwie do wiele podobnych programów, nie obciąża pracy systemu i może być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Komunikatory

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gajim 0.16Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie