Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Franz 2.0 (0.9.10 beta)

Kategoria: Komunikatory
Producent: Stefan Malzner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.05.2016
Rozmiar: 51,5 MB
System operacyjny: Windows XP, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 8

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Franz 2.0 (0.9.10 beta)

Franz to bardzo nowoczesny i multiplatformowy komunikator, który łączy w sobie wiele serwisów i sposobów komunikacji. Oczywiście największą zaletą jest uniwersalność i wielofunkcyjny charakter, gdyż w jednym programie znajdziemy takie komunikatory, jak Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Slack Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat. 

Każdy z obecnych w programie komunikatorów, obsługujemy z poziomu osobnej karty, dzięki czemu obsługa aplikacji jest wygodna i bardzo intuicyjna. Obsługiwane komunikatory otwierane są w wersjach przeglądarkowych i gromadzone w osobnych kartach – praca przypomina nieco przeglądanie Internetu w nowej przeglądarce typu Chrome lub Opera. Są jednak pewne problemy, o których warto mieć pojęcie przed odinstalowaniem popularnych komunikatorów z dysku komputera. O czym mowa?

Dość często pojawiają się pewne niedogodności z niektórymi komunikatorami, takimi jak Hangouts – wyświetlanie kilku rozmów w małym oknie nie działa najlepiej, ale na szczęście mamy możliwość zmiany rozmiaru wyświetlanych stron, co pozytywnie wpływa na komfort obsługi. Mimo to ogromną wygodą jest system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane. Dzięki temu nie przegapimy żadnej wysłanej do nas wiadomości.

Program Franz pozwala również przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym, co znacząco ułatwia rozmowę z kilkoma osobami jednocześnie i przyspiesza konwersację. Aplikacja udostępniana jest na zasadach darmowej i nieograniczonej licencji.

Podobne Komunikatory

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Franz 2.0 (0.9.10 beta)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory


Kategorie