Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WordPerfect Mail 2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 41.8 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP
Liczba pobrań: 322

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WordPerfect Mail 2

WordPerfect Mail jest rozbudowanym programem pocztowym firmy Corel.

Program obsługuje popularne protokoły POP3 oraz IMAP i może być dobrą alternatywą dla innych komercyjnych programów pocztowych (Microsoft Outlook, Eudora). WordPerfect Mail obsługuje zaawansowany sytem pracy grupowej, który nie potrzebuje dodatkowych rozwiązań serwerowych. Ponad to progam został wyposażony w wyszukiwarkę wiadomości i kontaktów, tworzenie reguł dla odbieranej poczty, ma możliwość filtrowania i ochrony wiadomości.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

Inne informacje

Program do obsługi i zarządzania pocztą elektroniczną - office mail, jak również inbox mail. Pozwala katalogować otrzymywane wiadomości dzięki office mail. Użytkownik tworzy w wybrany dowolnie przez siebie sposób wiadomości - mail massage. Jest to doskonały program mający miano wordperfect mail. Program daje możliwość bezpiecznego zarządzania pocztą elektroniczną dzięki opcji save mail oraz file mail. Worldperfect mail pozwala tworzyć swoje maile - print mail, attachment mail. Biura maili affice mail pokazuje wysłane wiadomości i otrzymane - inbox mail. 

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WordPerfect Mail 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie