Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows Mail

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Microsoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.04.2010
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 16754

Brak

Opis Windows Mail

Windows Mail to klient poczty elektronicznej, który po raz pierwszy ukazał się przy okazji premiery Win Vista, kiedy to Windows Mail oficjalnie zastąpił już bardzo wyeksploatowanego i zasłużonego klienta Outlook Express. Program ten różni się od poprzednika w wielu kwestiach, związanych głównie z działaniem, wyglądem oraz bezpieczeństwem pracy. Pełna wersja Windows Mail jest dostępna od razu po instalacji systemu operacyjnego. Użytkownicy starszych systemów operacyjnych nie będą mieli szansy sprawdzić zmian w Windows Mail gdyż na XP program ten nie działa, podobnie jak na Windows 95 czy 98. Wiąże się to z tym, że program ten nie stanowi już integralnej części przeglądarki Internet Explorer i stał się niezależną aplikacją, opartą wyłącznie o Vistę. Rzecz jasna nie istnieją też wersje Windows Mail na Mac czy Linux. Na systemach tych jest możliwe korzystanie z innych klientów poczty, które możecie znaleźć w naszym serwisie. Dziwi trochę fakt, że nie zdecydowano się na kontynuację Windows Mail na Windows 7, ale widocznie twórcy postanowili wykorzystać do tego usługę Windows Live.

Jak na klasyczny, darmowy klient poczty przystało, Windows Mail do pobrania przy okazji instalacji systemu Vista pozwala na zarządzanie wiadomościami e-mail, które trafiają na nasze skrzynki. Bardzo ważne jest to, że niezależnie od liczby kont, program ciągle działa stabilnie i zaskakuje prostotą działania, znaną z poprzednika. Wszystkie opcje w Windows Mail są za darmo, dlatego nie jesteśmy narażeni na dodatkowe koszty. Do innych funkcji tej aplikacji należy filtrowanie i rozpoznawanie spamu, wbudowana księga kontaktów, brak tożsamości i możliwość odpowiadania pod cytatem. Najważniejsze jest jednak to, że darmowy Windows Mail jest po polsku i nawet osoby starsze nie będą miały problemu z jego użyciem. Twórcy zadbali także aby możliwy był download wtyczki do Windows Mail, które pozwalają na rozbudowanie możliwości programu. Jeśli chodzi właśnie o pluginy do Windows Mail to na wzmiankę zasługuje zwłaszcza bardzo czytelny kalendarz, który pozwala na organizację dnia i synchronizację z wiadomościami. Dodatki w Windows Mail są bardzo proste w obsłudze i nie wpływają na pracę programu i jego szybkość.  Windows Mail do pobrania przy okazji instalacji systemu operacyjnego to doskonała propozycja, dla ludzi chcących utrzymać porządek w swoich wiadomościach e-mail. Chociaż Windows Mail jest za free to bezpieczeństwo ochrony danych  tym programie stoi na bardzo wysokim poziomie. Warto pamiętać też o poprawnym zapisie nazwy programu i nieużywaniu zwrotów typu - Windows Meil, Widnows Mail, które dość często pojawiają się w wyszukiwarce na pobierz przy okazji Windows Mail .

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows MailAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie