Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thunderbird 3 Beta 4

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mozilla
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 463

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Thunderbird 3 Beta 4

­Thunderbird 3 Beta to klient poczty elektronicznej. Tak jak w poprzednich wersjach Thunderbird, tak i w serii 3 program zaoferuje: obsługę wszystkich protokołów pocztowych, automatyczne blokowanie potencjalnie groźnych wiadomości, definiowanie kodowania, filtr antyspamowy, wyszukiwarkę, książkę adresową, szerokie możliwości konfiguracji, obsługę podpisu cyfrowego i szyfrowania, śledzenie wiadomości w grupach dyskusyjnych, sprawdzanie pisowni, detekcję potencjalnych wiadomości z atakami phishing i wiele innych. Thunderbird 3 Beta działa po polsku oraz w kilku dziesięciu innych językach. U nas Thunderbird 3 Beta download za darmo.

Trzecia seria Thunderbird oferuje ponad 200 usprawnień, nowości i poprawek. Thunderbird 3 Beta 4 oferuje między innymi nowe możliwości filtrowania poczty oraz funkcje autouzupełniania w oknie wyszukiwania. Czwarta wersja Bety nie różni się już w opcjami od wersji Thunderbird 3 Beta 2 i Thunderbird 3 Beta 3. Wprowadzane są jedynie liczne poprawki zauważonych przez osoby testujące. Thunderbird 3 Beta to lepsza poczta elektroniczna – szybsza, bardziej kompatybilna z internetem i stabilniejsza.

Warto przypomnieć, że Thunderbird 3 Beta, tak jak wszystkie wersje Beta, jest przede wszystkim przeznaczona do testowania. Producent nie może dać 100% gwarancji bezproblemowego funkcjonowania aplikacji. Używanie wersji Beta może sprawić, że zostaną utracone ustawienia, hasła oraz wiadomości. Dla osób pragnących dołączyć do grona testujących istnieje kilka sposobów dzielenia się opiniami o nowym Thunderbird. Mozilla uruchomiła kanał IRC. Można też podyskutować na forum lub wysłać wiadomość. Szczegóły na stronie www.mozillamessaging.com.

Ciekawostka:

Znane z już wcześniejszych wersji Thunderbird 3 Beta, logo programu (patrz: zrzut ekranu Thunderbird 3 Beta, screenshots) nawiązuje do mitycznego ptaka żyjącego w Ameryce Północnej. Ogromny ptak, podobny do orła, występuje we wierzeniach Indian północnoamerykańskich, którzy nazywają go Ptakiem Gromem lub Ptakiem Grzmotem (ang. Thunderbird).

Licencja

Thunderbird 3 Beta rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL, co oznacza, że można go pobrać i używać bezpłatnie.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi współpracuje Thunderbird 3 Beta to Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME. Uruchomimy również Thunderbird 3 Beta na Windows 7. Oferowana przez nas wersja jest edycją na Windows, jednak istnieje wydanie Thunderbird 3 Beta na Linux. Thunderbird 3 Beta w wersji pl działa od chwili instalacji.

Jeśli pragniesz dołączyć do grona testujących najnowszy Mozilla Thunderbird 3 Beta - pobierz instalkę już teraz. Jeśli szukasz czegoś oprócz Thunderbird 3 beta odwiedź dział mobile i programy – setki darmowych aplikacji, większość po polsku, sprawi, że praca z komputerem będzie jeszcze przyjemniejsza.

­

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Thunderbird 3 Beta 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie