Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thunderbird 3 Beta 4

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mozilla
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 17.11.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 463

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Thunderbird 3 Beta 4

­Thunderbird 3 Beta to klient poczty elektronicznej. Tak jak w poprzednich wersjach Thunderbird, tak i w serii 3 program zaoferuje: obsługę wszystkich protokołów pocztowych, automatyczne blokowanie potencjalnie groźnych wiadomości, definiowanie kodowania, filtr antyspamowy, wyszukiwarkę, książkę adresową, szerokie możliwości konfiguracji, obsługę podpisu cyfrowego i szyfrowania, śledzenie wiadomości w grupach dyskusyjnych, sprawdzanie pisowni, detekcję potencjalnych wiadomości z atakami phishing i wiele innych. Thunderbird 3 Beta działa po polsku oraz w kilku dziesięciu innych językach. U nas Thunderbird 3 Beta download za darmo.

Trzecia seria Thunderbird oferuje ponad 200 usprawnień, nowości i poprawek. Thunderbird 3 Beta 4 oferuje między innymi nowe możliwości filtrowania poczty oraz funkcje autouzupełniania w oknie wyszukiwania. Czwarta wersja Bety nie różni się już w opcjami od wersji Thunderbird 3 Beta 2 i Thunderbird 3 Beta 3. Wprowadzane są jedynie liczne poprawki zauważonych przez osoby testujące. Thunderbird 3 Beta to lepsza poczta elektroniczna – szybsza, bardziej kompatybilna z internetem i stabilniejsza.

Warto przypomnieć, że Thunderbird 3 Beta, tak jak wszystkie wersje Beta, jest przede wszystkim przeznaczona do testowania. Producent nie może dać 100% gwarancji bezproblemowego funkcjonowania aplikacji. Używanie wersji Beta może sprawić, że zostaną utracone ustawienia, hasła oraz wiadomości. Dla osób pragnących dołączyć do grona testujących istnieje kilka sposobów dzielenia się opiniami o nowym Thunderbird. Mozilla uruchomiła kanał IRC. Można też podyskutować na forum lub wysłać wiadomość. Szczegóły na stronie www.mozillamessaging.com.

Ciekawostka:

Znane z już wcześniejszych wersji Thunderbird 3 Beta, logo programu (patrz: zrzut ekranu Thunderbird 3 Beta, screenshots) nawiązuje do mitycznego ptaka żyjącego w Ameryce Północnej. Ogromny ptak, podobny do orła, występuje we wierzeniach Indian północnoamerykańskich, którzy nazywają go Ptakiem Gromem lub Ptakiem Grzmotem (ang. Thunderbird).

Licencja

Thunderbird 3 Beta rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL, co oznacza, że można go pobrać i używać bezpłatnie.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi współpracuje Thunderbird 3 Beta to Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME. Uruchomimy również Thunderbird 3 Beta na Windows 7. Oferowana przez nas wersja jest edycją na Windows, jednak istnieje wydanie Thunderbird 3 Beta na Linux. Thunderbird 3 Beta w wersji pl działa od chwili instalacji.

Jeśli pragniesz dołączyć do grona testujących najnowszy Mozilla Thunderbird 3 Beta - pobierz instalkę już teraz. Jeśli szukasz czegoś oprócz Thunderbird 3 beta odwiedź dział mobile i programy – setki darmowych aplikacji, większość po polsku, sprawi, że praca z komputerem będzie jeszcze przyjemniejsza.

­

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Thunderbird 3 Beta 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie