Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! v4.2.9 Home Edition

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.08.2009
Rozmiar: 8.7
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 499

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis The Bat! v4.2.9 Home Edition

Wiodący The Bat! klient email do pobrania z naszego serwisu za darmo w wersji próbnej. The Bat! jest płatnym klientem pocztowym produkcji mołdawskiej firmy RitLabs. Jest to program na tyle zaawansowany, aby spełnić wymagania użytkowników obeznanych z tajnikami obsługi komputera, ale również przemawiający do początkujących użytkowników swą prostotą. Rozszerzenie możliwości programu dają stworzone specjalnie dla The Bat! wtyczki - plugins. Na oficjalnej stronie The Bat! w dziale download znajdują się pluginy, dzięki którym można rozszerzyć działanie programu o dodatkowe funkcje antyspam, antywirus oraz dodać macra rozbudowywując samo działanie programu. The Bat! działa po polsku. Nie trzeba martwić czy jest dostępne dla The Bat! osobne spolszczenie.

The Bat! obsługuje protokoły POP3 i IMAP oraz SSL/TLS. W The Bat! istnieje możliwość używania kilku kont równocześnie. The Bat! umożliwia wyświetlanie i tworzenie wiadomości w formacie HTML i TXT. The Bat! szyfruje wiadomości za pomocą PGP oraz S/MIME. W wersji The Bat! Professional wiadomości można szyfrować przy pomocy tokenów kryptograficznych. The Bat! nie jest darmowy ale zanim wydasz pieniądze na zakup licencji ściągnij The Bat! trial z naszego serwisu. Zainstaluj wersję próbną The Bat! w wersji pl.

The Bat! umożliwia filtrowanie poczty według nagłówków standardowych takich jak data czy temat ale również według haseł wybranych przez użytkownika. The Bat! posiada także kalendarz z plannerem przypominającym o ważnych spotkaniach i datach. W The Bat! można tworzyć szablony wiadomości oraz przypisywać je do wybranych folderów. Sprawdzanie pisowni w The Bat! obsługiwane jest przez słownik Hunspell, co gwarantuje dostęp do wielu wersji językowych. The Bat! za darmo działa 30 dni, co wystarczy aby przekonać się o jego zaletach.

Najnowsza wersja The Bat!! 4.2.9 stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. W poprzednich wersjach programu zdarzało się, że program antywirusowy nie mógł skanować przychodzącej poczty. Ów błąd we współpracy programu antywirusowego i The Bat! mógł doprowadzać do pobrania zainfekowanych wiadomości. Najnowszy The Bat! Został wyposażony w plugin antywirusowy, który w pełni współpracuje z programami antywirusowymi. W razie wykrycia groźnego elementu The Bat! wyświetla prawidłowy komunikat z nazwą wirusa oraz proponowanymi procesami – można usunąć wirusa, usunąć wiadomość lub wysłać wiadomość do nadawcy.

W najnowszym The Bat! 4.2.9 poprawiono błędy w makrach obsługujących datę w programie. W poprzednich wersjach zdarzały się błędy w rozpoznawaniu języka a w rezultacie podpowiedzi daty mogły być innym języku niż pisana wiadomość. Najnowszy The Bat! rozpoznaje również e-maile z nowych domen takich jak: .info, .name, .aero, .asia etc. i zaznacza je w tekście, tak jak popularne domeny .com czy .org. Poprawiono też błąd z wyświetlaniem The Bat! na pasku zadań zanim otworzy się okno główne. Błąd polegał na braku zakładki The Bat! na pasku narzędzi gdy program był na przykład konfigurowany. Nowy, ulepszony The Bat! - pobierz z naszego działu Internet.

Licencja
The Bat! nie jest freeware. Jeśli chcesz używać tego programu w pełni musisz wykupić licencję. Koszt The Bat! to $35 za wersję Home i $45 za wersję Pro. The Bat! za free możesz używać bez rejestracji 30 dni od instalacji wersji trial.


Kompatybilność
The Bat! działa na następujących systemach operacyjnych: Windows NT 4.0 z SP6a i Internet Explorer 5.0, Windows 2000 z SP4, Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista.
Istnieje możliwość wystąpienia błędów w działaniu The Bat! na Windows 7. Nie ma wersji The Bat! na Linux.

Jeśli poszukujesz doskonałego programu do obsługi kont e-mail wybierz The Bat! – ściągnij darmową wersję próbną z naszego serwisu.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! v4.2.9 Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie