Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! 5.0.24 Home Edition

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 6,68 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 338

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! 5.0.24 Home Edition

The Bat! to zaawansowany klient poczty elektronicznej o bardzo dużych możliwościach.

Przejrzysty interfejs i prostota obsługi sprawiają, że program z dnia na dzień zwiększa grono swoich użytkowników. Program posiada wiele ciekawych funkcji jak filtr antywirusowy i antyspamowy, szyfrowanie i autentykacja, harmonogram zadań, książkę adresową, pełna obsługa protokołu IMAP4. Program pozwala na definiowanie reguł wiadomości, system do obsługi szablonów, archiwizację wiadomości. Możliwości programu można rozbudowywać dzięki wtyczką i skryptom.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! 5.0.24 Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie